Ekonomi

2021 Honda Civic’in Devasa Tasarımını Ortaya Çıkaran Casus Fotoğrafları Paylaşıldı

Araba sektörünün önemli isimlerinden olan Honda’nın ikonik modellerinden Civic, yeni tasarımıyla görüntülendi. Bir araba tutkununun kameralarına yakalanan vasıta, ABD’nin Colorado eyaletinde test edilirken görüntülendi. Paylaşılan görüntüler net olmasa da yeni Civic’in tasarımının bambaşka olacağını açık açık ifade edebiliriz.

Ajan kameralara yakalanan yeni Civic, yoğun kamuflaj sebebiyle açıkça görülemiyor. Ama araca ilk bakışta, bunun Civic’ten ziyade Accord olduğunu düşünebiliyorsunuz. Bu epeyce akla yatkın bir girişim çünkü aracın yeni tasarımı, mevcut modele göre epeyce heybetli duruyor. Keza uzayan ön kaput da Accord edasını üstünde taşıyor.

Karşınızda, az daha iyice yenilenen 2021 Honda Civic

Honda Civic

Honda Civic’in mevcut tasarımı, aracın fabrikada modifiye edilmiş gibi görünmesine niçin oluyor. Ayrıca bagajın üzerine eklenmiş olan spoiler da dikkatlerden kaçmıyor.

Honda Civic

Açık konuşmak icabında yenilenen Honda Civic için hemen şimdi söyleyebileceğimiz öyle bir şey değil. Oysa mevcut model, ülkemizdeki otomobil tutkunlarının favorilerinden bir tanesine. Hem Civic, istatistiksel olarak da Türkiye’de en fazla satan araçlar aralarında yer almayı daima başarıyor. Eğer 2020 model Civic‘le ilgili detaylı bilgi sahibi olup aracın fiyatını öğrenmek isterseniz, sizleri burada yer alan haberimize bekliyoruz.

honda civic taslak çizim

giderken; sızdırılan fotoğrafların hala 2021 Honda Civic yerine yeni Accord’a ait olduğunu düşünüyorsanız, yukarıda yer alan ve geçtiğimiz günlerde sızdırılan yeni Civic’in kroki çizimlerini, fotoğrafları paylaşılan kamuflajlı aracın tasarımıyla karşılaştırdığımızda aracın sahiden de 2021 Honda Civic olduğunu doğrulamış oluyoruz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu