Gündem

5 – 11 Ekim tarihleri arasında burcunuzu neler bekliyor? Astrolog Aysun Koç yorumladı

KOÇ: Hafta genelinde sağlık, çalışma hayatı, günlük işlerle ilgileneceksiniz. Evcil hayvanı olanların onlara özel alaka göstermesi gerekebilir. Baş veya böbrekle ilgili bir afiyet sorunu çıkabilir. Gerin etkilerin yüksek olmasına karşın, koruyucu enerjiler de olduğu için, sorunları aşabilir ve olayları hafif atlatabilirsiniz. Ani gelen bir para moral verecek.

BOĞA: Bu hafta günlük işler, çalışanlar ve sağlıkla ilgili olaylara daha çok zaman ayıracaksınız. Bir Anda kendinizi kırıcı bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Sakin kalıp, oradan yürüyüp gitmek en iyisi. Beklediğiniz bir ödemede geç kalma olabilir. Ön plana çıkma isteği duyacaksınız. Kadınlardan alacağınız destekle bu haftaki amacınıza ulaşabilirsiniz.

İKİZLER: Aşk ve çocuk konuları haftanın ana teması. Duygularınızı içinize atarak, yansıtmak istemeyeceksiniz. Aklınızla, duygularınız başkalarının ne düşüneceği fikriyle çatışma halinde olacak. Manâlı olan sizin neyi istediğiniz, unutmayın. Hafta sonuna doğru bir takım yeni anlaşmalar yapma ihtimalini değerlendirebilir, ek kaynak bulabilirsiniz.

YENGEÇ: Ailenize, evinize ve gayrimenkul konularına yoğunlaşacaksınız. Duygularınızı kutup noktalarda yaşayacağınızı bilmenizde yarar var. İyiyi de kötüyü de olduğundan artı büyütmeyin. Ani iletişim krizi çıkabilir. Fakat, yumuşatıcı bir tesir sebebiyle olayları büyümeden çözebilirsiniz.

ASLAN: Kardeş, yakın çevre, iletişim bu haftanın ana odağı. Uzak akrabalarınızla ilgili bıktırıcı gelişmeler olabilir. Şehir Halkı dışı yolculuklarda kaza riskine dikkat etmekte üstünlük var. İş yüzünden ailede tartışma çıkabilir. Geçmişte özveriyle emek verdiğiniz işlerin hoş sonuçlarını alabilirsiniz.

BAŞAK: Kazançlarınıza odaklanacaksınız. Kardeşiniz veya yakın arkadaşınızla aranızdaki bir alacak-verecek meselesi yüzünden problem çıkabilir. Yurt dışı, hukuk, eğitim ve turizm işi yapanların alacakları gecikebilir. Bu hafta aşk ve çocukla ilgili sorunları aşma fırsatını yakalayacaksınız.

TERAZİ: Kendinize odaklandığınız bir dönemdesiniz. Bu hafta kadınlarla ilgili kadersel temalı ve zorlayıcı olaylar gelişecek. Hafta sonuna içten enerjiler daha da sertleşeceği için sakin olun. Ailevi sorunları ise aşma fırsatı mevcut, yeter ama başkalarının ne düşündüğünü takmayın. Iki Taraflı veya eşinizle maddesel nedenlerle kriz yaşayabilirsiniz.

AKREP: Daha içe dönük olacaksınız. Madde değil manayı arayabilirsiniz. Kariyeriniz ve pozisyonunuzla ilgili olarak nafile emek verdiğinizi düşünebilirsiniz. Ama ektiklerinizi biçmenize eksik kaldığını bilmelisiniz. Bu hafta kaçışınızın mümkün olmadığı zorunlu olaylar yaşayacağınızı bilin. Akışa uyan, geleni kabul eden kazanacak.

YAY: Kariyerinize ve hayattaki genel yerinize yoğunlaşacaksınız. Bu hafta tanışacağınız yatırım uzmanı, bankacı gibi kişilerin size hasar verme ihtimalinin yüksek olduğunu bilmenizde avantaj. Fazla kar edeceğim derken elinizdekinden de olmayın. Hisleriniz ve egzersiz hayatınızdaki kadınların desteğiyle bu haftaki amacınıza ulaşabilirsiniz.

OĞLAK: Yurt dışı, eğitim, gezi, hukuk ve uzakta akrabalar haftanın başlıca temaları. Geçmişte kalan ve bir kadınla ilgili bedensel sorunlar aniden ortaya çıkarak can sıkıcı olabilir. Kardeş ya da kuzeninizle ağız dalaşı riskinin yüksek olduğunu unutmayın. Kendinize dönük eleştirel ve sorgulayıcı dönemi bu hafta itibarıyla kapatarak yol alma şansı yüksek.

KOVA: Ödemeler, kredi veya miras işlerine daha çok zaman ayıracağınız bir hafta. sürekli hastalığı olanlar işlem geçirebilirler. Ama bu haftanın ameliyat için fazla da iyi olmadığını bilmeniz ve ertelenebilir bir koşul varsa, ertelemeniz sizin için daha iyi. Kardeş, kuzen ya da yakın arkadaşınızın desteğini alarak yol alabilirsiniz.

BALIK: Evlilik ve karşılıklı projeler yoğunlaşacağınız konular. Geçmişte bir kadına yaptığınız hatanın sonucu olarak krizli olaylar gelişebilir. Gösterişli tepkiler verme ihtimalinizin yüksek ve enerjilerin de gergin olması sebebiyle, bu cins gelişmelerde yangına körükle gitmeyin. Olayları ayrıntılarıyla us süzgecinden geçirirseniz doğruyu bulabileceksiniz.

Instagram: astrologaysunkoc

Not: Unutmayın ama; doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar yalnızca % 20 netice verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu