Dünya

ABD sperm donörü Joe’yu konuşuyor! Dünya genelinde 150 çocuğu var

ABD’nin Vermont eyaletinde yaşayan ve reel adının gizleyen, “Joe Donor” (49) koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan karantina tedbirleri sırasında 6 bebeğe daha sahip oldu. Dünya genelinde 150 çocuğu olan Joe Donor, karantinanın kendisine engel olmadığını ifade ederek, ” Rekora koşuyorum. 7 ülkede çocuğum var” dedi.

10 ÇOÇUK SAHİBİ DAHA OLACAK

Sperm kusuruna bakmamak için gittiği Arjantin’de karantina sebebiyle mahsur kalan Joe Donor, İngiltere’nin başkenti Londra’da olduğunu ve bu sene içinde 10 kadını hamile bırakmayı hedeflediğini açıklama etti.

UZUN VADEDEKİ HEDEFİ 2 BİN 500 ÇOCUK

2008’de sperm bağışına başlayan ve yılda sıradan 10 çocuk babası olan Joe Donor, uzun vadede bütün dünya genelinde 2 bin 500 çocuk sahibi olmayı hedeflediğini açıkladı. Sperm donörü Joe’nun şu asıl değin Amerika, Arjantin, İtalya, Singapur, Filipinler ve İngiltere’de sperm bağışında bulunduğu belirtildi.

ABD sperm donörü Joe'yu konuşuyor! Dünya genelinde 150 çocuğu varABD sperm donörü Joe'yu konuşuyor! Dünya genelinde 150 çocuğu varABD sperm donörü Joe'yu konuşuyor! Dünya genelinde 150 çocuğu var

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu