Siyaset

AK Parti Melikgazi İlçe Kongresi yapıldı

AK Parti Melikgazi İlçe kongresi gerçekleştirildi. Gökhan Ülke tekrar başkan seçildi.

AK Parti Kayseri Melikgazi ilçe teşkilatı 7.kez Olağan Genel Komite gerçekleştirdi. Kadir Has Kongre merkezi parkında gerçekleştirilen Genel Kurul’da 221 temsilci oy kullandı. Korona virüs testi pozitif çıktığı için genel kurula katılamayan Av.Gökhan Ülke, tek liste ile her yerde başkan seçildi.

Ak Parti Melikgazi ilçe kongresine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Taner Yıldız, Emrah Karayel, Hülya Nergis Atçı, AK Parti İl başkanı Şaban Çopuroğlu ve idare heyeti üyeleri, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partililer katıldı.

Koronavirüs testi fazla çıkan tek namzet ve mevcut başkan Gökhan Ülke, video konferans sistemi ile katıldığı genel kurulda, “3 yıldır bize verilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştık. Bu görevi her yerde bize tevdi eden parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Aynı şevk ve heyecanla görevimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. İlkemiz ve düsturumuz halka hizmet, hakka hizmet” dedi.

Genel kurulda yapılan oylama sonrasında hazırlanan liste 221 geçerli oyla kabul edildi. AK Parti Melikgazi ilçe idare heyeti 25’ten 30’a yükseltildi. AK Parti Melikgazi İlçe yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Gökhan Ülke (Başkan), Abdullah Yeniçay, Abdülkadir Taşkın, Adnan Conağası, Ahmet Akgün, Ahmet Canbulut, Alparslan Sungur, Asuman Caner, Fatih Genç, Fatih Tanrıöver, Halil Nehir, Nazlı Sözduyar, Hatice Baltacıoğlu, İbrahim Seçilir, İsa Gün, Mehmet Yusuf Sarıalp, Merve Sarıoğlu, Murat Kalem, Musa Varkara, Mustafa Özkan, Mustafa Ulusoy, Nadire Erdoğan Arık, Nevzat Barbaros, Nurhan Selçuk, Osman Keşoğlu, Ömür Özkan, Sami Beğendik, Selçuk Vatandaş, Sibel Mal Varlığı Okandan, Haysiyet Yaroğlu. – KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu