Sinema Haberleri

Amazon Prime Resmen Türkiye’de

Dijital yayınlama platformu olan Amazon Prime Video bugün itibariyle Türkiye’de kullanıma girdi.

Dünya genelinde 150 milyonun üstünde aboneye sahip Amazon Prime Video dijital yayınlama platformu Türkiye’de kullanıma açıldı. E-ticaret devi Amazon’un üyeliğe dayalı alışveriş, video ve oyun hizmeti Amazon Prime resmen bugün Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunuldu. İçinde bulundurduğu öteki avantajlarla birlikte en dikkat çekici hizmeti Amazon Prime Video yayın hizmeti ile Netflix ile zirveyi paylaşan Amazon Prime ilk 30 gün bedava deneme süresiyle Türkiye’deki kullanıcıları bekliyor.

Amazon Prime Video’nun dikkat çeken yapımları arasında, “The Expanse”, “The Boys”, “Good Omens” gibi diziler bulunuyor. Amazon yapımlarının yanı sıra, “The Office”, “Fleabag”, “Parks and Recreation” ve “Seinfeld” gibi büyük yapımların da yer aldığı Amazon Prime Video’nun içinde işaret bir film seçkisi de kullanıcıları bekliyor.

30 jurnal deneme süresinden daha sonra ise aylık 7,90 TL abonelik ücreti ile oldukça gösterişli olarak Türkiye’ye antre yapan Amazon Prime Video üyeliğine buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu