Teknoloji

Apple, ‘iPhone for Life’ Adında Yeni Bir Marka Başvurusunda Bulundu

Patently Apple kadar göre aktarılan bilgiye takriben ABD’li teknoloji devi Apple, Hong Kong’da ‘iPhone for Life’ adında yeni bir ticari marka talebinde bulundu. Daha önce bazı operatör ve perakende mağazaların Apple’ın iPhone yükseltme programı için bu ifadeyi kullanması, Apple’ın da benzer bir nedenle markanın ticari haklarını satın almış olabileceğini düşündü.

Apple, iPhone for Life ifadesini acilen hiçbir ürün veya hizmeti için kullanmıyor. böylece Cupertinolu şirketin bu markayı ne için lisanslamak istediği hakkında muhakkak bir sonuca gelmek mümkün yok. Tahminler, Apple’ın mevcut iPhone yükseltme programını iPhone for Life olarak markalaştıracağı veya iPhone for Life adında yeni bir program başlatacağı yönünde.

Apple şu ana kadar iPhone for Life yerine iPhone yükseltme programı ismini kullanıyordu

iphone for life

Apple, geçtiğimiz günlerde yaptığı ilan ile 13 Ekim’de Hi, Speed adında bir lansman etkinliği düzenleyeceğini açıkladı. Söz konusu etkinlikte ARM işlemcili yeni MacBook’ların, AirTags’in ve en önemlisi yeni iPhone 12 modellerinin duyurulması bekleniyor. Apple’ın yeni iPhone’lar ile birlikte yeni bir iPhone yükseltme programı başlatması son derece muhtemel.

iPhone 12 demişken; Apple’ın 13 Ekim’de gerçekleştireceği lansman etkinliğinde 5,4 inçlik iPhone 12 ufak, 6,1 inçlik iPhone 12, yine 6,1 inçlik iPhone 12 Pro ve 6,7 inçlik iPhone 12 Pro Max modellerini tanıtması bekleniyor. Söylentilere göre iPhone 12 modellerinin tamamı OLED ekran ile gelecek ve hepsinin 5G destekli versiyonları bulunacak. Cihazlar daha çok kamera ve RAM gibi teçhizat noktasında birbirlerinden ayrılacaklar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu