Gündem

Arınç, tavır değiştirip davayı kazandırdığı şirketin idare kuruluna girdi

Fatih Altaylı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç’ın, başhakem olduğu davada son anda konuşma değiştirerek davayı kazandırdığı şirketin yönetimine girdiğini söyledi.

Arınç, tavır değiştirip davayı kazandırdığı şirketin yönetim kuruluna girdi

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Bülent Arınç’ın nesnel başhakem olarak atandığı bir davada, son anda tavır değiştirerek davayı inşaat şirketine kazandırdığı, sonrasında ise şu şirketin yönetim kuruluna girdiğini söyledi.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı kendisinin de hakem olduğu davayı bugün köşesine taşıdı. Altaylı kat karşılığı bir inşaat şirketine arazisini veren yakınıyla ilgili davada kendisinden hakem olmasının istediğini, davanın nesnel başhakeminin ise Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, eski AKP Milletvekili ve eski TBMM Başkanı Bülent Arınç olduğunu belirtti.

Altaylı, aylar süren davanın geçen yıl sonuçlandığını ve Bülent Arınç’ın son anda söylev değişmesiyle şampiyon tarafın inşaat şirketi olduğunu belirtti.

“Buraya değin her şey bayağı” diyen Altaylı, netice ardındaki tarafların oturup anlaştığını aktardı. Altaylı, Bülent Arınç’ın ise daha sonra davayı kazanan inşaat şirketinin yönetimine girdiğini yazdı.

Altaylı, yazısına şöyle devam etti:

Bunu niye mi yazdım!

İnsanları daha iyi tanıyın diye.

Hani Arınç’a “AK Parti’nin vicdanı” deniyor ya.

“Vicdanı” tanıyın diye.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu