Siyaset

Bakan Soylu, Yüksekova’da devamlı çalışmaları uygun inceledi

Bakan Aristokrat, Yüksekova‘da sürekli çalışmaları yerinde inceledi

HAKKARİ – İçişleri Bakanı Süleyman Asilzade bazı ziyaretler gerçekleştirmek için Hakkari‘nin Yüksekova ilçesine geldi.

Çesitli temaslarda bulunmak üzere beraberindeki heyet ile birlikte Hakkari’nin Yüksekova ilçesine gelen İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, protokol üyeleri ve vatandaşlar kadar karşılandı. Bakan Soylu, ilk olarak beraberindeki heyet ile birlikte Yüksekova’da yapılan beton ve Bitümlü Sıcak Karışım asfalt yollarını yerinde denetledi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Soylu, Hakkari Valisi İdris Akbıyık ve Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacıdan incelemeler hakkında bilgi aldı. Bakan Asilzade sonra, İlçe’nin Cengiz Topel Caddesi üstünde yer alan esnafları ziyaret ederken, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Bakan Soylu, Yüksekova ziyaretinin arkasında protokol üyeleri kadar Selahaddin Eyyubi Havalimanı’ndan Ankara’ya uğurlandı.

Bakan Soylu’yu, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin, Hakkari Valisi İdris Akbıyık, Yüksekova Tümen Komutanı Muammer Alper, Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydınlatılmış, İlçe Emniyet Müdürü Murat Güneş, Yüksekova Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Arslan eşlik etti.

Bakan Soylu, Yüksekova'da devam eden çalışmaları yerinde incelediBakan Soylu, Yüksekova'da devam eden çalışmaları yerinde incelediBakan Soylu, Yüksekova'da devam eden çalışmaları yerinde incelediBakan Soylu, Yüksekova'da devam eden çalışmaları yerinde inceledi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu