Siyaset

Başkan Kılıç: ‘Vatandaşlarımızla etle çivi gibiyiz’

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “İyi gününde, fena gününde defalarca halkımızın yanına olduk. Bunların neticesinde et, çivi gibi hoş bir inşa oluştu” dedi.

Bafra Belediyesi dış mahallelerde hizmet götürmeye devam ediyor. Yolları yazın tozdan kışın çamurdan kurtulan semt sakinleri kendilerini ziyaret eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

Bafra Belediyesi merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahallelerde de yol çalışmalarını devam ettiriyor. Başkan Hamit Kılıç, ilçe halkıyla olan gönül bağını pekiştirmek, problemleri uygun görüp çözüm üretmek, amacıyla başlattığı ziyaretlerini Sarıköy, Kahramandere, Üçpınar ve Taşköprü Mahallelerinde sürdürdü. Ziyaretlerde, çalışmaların gerçekleştirildiği alanlarda incelemelerin yanına yeni hizmet getirilecek yerlerin tespitleri de yapılıyor.

Mahalle ziyaretlerinde kendisine aleyhinde gösterilen sıcak ilgiden dolayı teşekkür eden Başkan Kılıç, “Parti teşkilatlarımızla, meclis üyelerimizle, muhtarlarımızla Baframızın her noktasına hizmet götürme çabası içerisindeyiz. Bu günde Sarıköy, Kahramandere, Üçpınar ve Taşköprü Mahallerimizde ekiplerimizce gerçekleştirdiğimiz çalışmaları yerinde inceliyoruz. Bizler Baframıza laf verdik ve bu sözün gereğini gerçekleştirmek için gece-gündüz çalışıyoruz. Semt buluşmalarımızda vatandaşlarımızla bir araya geliyor ve onlarla dertleşiyoruz. İyi gününde, kötü gününde hep halkımızın yanında olduk. Bunların neticesinde et, tırnak gibi güzel bir inşa oluştu. Kadirşinas halkımızın duaları ve destekleriyle, el birliği ve gönül birliği ile Baframızı güzel bir yarına hazırlayacağız. Ziyaret ettiğimiz öteki mahallerimizde olduğu gibi Sarıköy, Kahramandere, Üçpınar ve Taşköprü Mahallerimizde bizleri davetli eden saygın muhtarlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. – SAMSUN

Başkan Kılıç: 'Vatandaşlarımızla etle tırnak gibiyiz'Başkan Kılıç: 'Vatandaşlarımızla etle tırnak gibiyiz'Başkan Kılıç: 'Vatandaşlarımızla etle tırnak gibiyiz'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu