Gündem

Beyaz Saray’da canlı yayına hazırlanan muhabir, kendisini rahatsız eden rakuna eline geçen ilk cismi fırlattı

Beyaz Saray’ın bahçesince canlı yayın için hazırlık yapan CNN muhabiri Joe Johns’un yanına bir rakun geldi. Johns ise rakunun uzaklaşmasını sağlamak için önce rakuna bağırdı, daha sonra rakuna bir beden fırlattı.

“BU İKİNCİ KERE OLUYOR”

Johns şart aleyhinde ayaklanma ederek, “Lanet olası rakunlar adamım. Bu ikinci kez oluyor. Ne vakit canlı yayına çıkmak üzere olsam rakunlar geliyor” ifadelerini kullandı. O anlar kameraya yansıdı.

SOSYAL MEDYADA İLGİ ÇEKTİ

Başka bir CNN sunucusu Alisyn Camerota’nın bu anları sosyal medya hesabında paylaşmasıyla, görüntüler sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Beyaz Saray'da canlı yayına hazırlanan muhabir, kendisini rahatsız eden rakuna eline geçen ilk cismi fırlattıBeyaz Saray'da canlı yayına hazırlanan muhabir, kendisini rahatsız eden rakuna eline geçen ilk cismi fırlattıBeyaz Saray'da canlı yayına hazırlanan muhabir, kendisini rahatsız eden rakuna eline geçen ilk cismi fırlattıBeyaz Saray'da canlı yayına hazırlanan muhabir, kendisini rahatsız eden rakuna eline geçen ilk cismi fırlattıBeyaz Saray'da canlı yayına hazırlanan muhabir, kendisini rahatsız eden rakuna eline geçen ilk cismi fırlattı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu