Teknoloji

Binlerce Teknolojik Ürünün İndirimli Satıldığı Amazon Prime Day, 13-14 Ekim’de İlk Kere Türkiye’de

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketi olan Amazon, her yıl düzenlediği Amazon Prime Day etkinliğini bu yıl 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirecek ve Türkiye, bu yıl ilk önce Amazon Prime Day indirimlerinin sunulduğu ülkeler aralarında yer alacak.

Amazon, Prime abonelerine özel olarak gerçekleştirilen Amazon Prime Day etkinliğinde tüm kategorilerdeki binlerce üründe birbirinden muhabere indirimler sunuyor. Amazon Prime servisinin Türkiye’de kullanıma sunulmasından yalnızca birkaç hafta sonradan gerçekleşecek faaliyet, Amazon Prime’ın sunduğu avantajların daha iyi anlaşılmasına da asistan olabilir.

Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanmak için bir aylık ücretsiz test sürecini başlatabilirsiniz

amazon prime day

Amazon kadar yapılan açıklamaya tarafından 12 Ekim’i 13 Ekim’e bağlayan gece 00:00’da başlayacak olan Amazon Prime Day etkinliği, 14 Ekim 23:59’da sona erecek. Amazon Prime aboneleri amazon.com.tr/primeday adresini ziyaret ederek iki gün baştan başa devam edecek özel indirimlere ulaşabilecekler. 

Eğer Amazon Prime Day indirimlerinden kullanmak istiyor fakat az önce Prime aboneliğine sahip değilseniz buraya tıklayarak Amazon Prime’ın 1 ay ücretsiz test sürecini başlatabilir, bu nedenle hem Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanabilir hem de Prime servisinin sunduğu Prime Gaming, Prime Video gibi diğer hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Amazon Prime Day bu sene ilk kez Türkiye’de

amazon Türkiye müdür

Türkiye’nin de başta Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanabilecek olması hakkında konuşan Amazon Türkiye Genel Müdürü Richard Marriott, “Amazon Prime ayrıcalıklı üyelik hizmetinin Türkiye lansmanından sadece haftalar daha sonra, Amazon Prime Day’i başta Türkiye’de uygulayacak olmaktan nedeniyle büyük bir sevinç duyuyoruz. İndirimler, gösteri ve alışverişin en iyi versiyonunu sunan Prime üyeliğini açılmak için Prime Day’in yılın en iyi zamanı olduğunu düşünüyoruz. 13 ve 14 Ekim’de gerçekleştirilecek Prime Day öncesinde üyelere özel indirimler, dünya standartlarında davet hizmetleri ve çok daha fazlası ile ilgili açıklayacağımız detayları öğrenmek için bizi izlemeye devam edin.” ifadelerini kullandı.

Amazon Türkiye, erken indirim kampanyası başlattı

amazon türkiye

Prime abonelerini Amazon Prime Day etkinliğine düzenlemek isteyen Amazon, o kadar fazla kategoride erken indirim fırsatı sunmuş durumda bu sayede Prime aboneleri moda, kulak ve hoparlör, yakma ve elektrik ekipmanları, termos gibi kategorilerde uyarı çeken indirim ve diğer fırsatlardan yararlanabiliyorlar.

Amazon’un açıklamasına göre Amazon Prime Day etkinliğini bugüne değin sadece ABD, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Lüksemburg, Japonya, İralya, Almanya, Fransa, Çin, Kanada, Belçika, Avusturya, Avustralya’daki Prime abonelerine sunulurken; bu yıl listeye Türkiye ve Brezilya da eklendi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu