Ekonomi

Boyner kapıya teslimat hizmetini devreye alıyor

Boyner, pandemi döneminde müşterilerin yoğun olarak tercih ettiği ve payı adamakıllı gelişen kapıya teslimat hizmetine yeni bir bitik getirmek üzere alıştırma başlattı. Şirket, iş ortağı kargo şirketlerinin sunduğu hizmetlere ek olarak kendi dağıtım ağını da devreye sokarak alıcı mutluluğunun kayda değer bir parçası olan lojistik ve teslimat sektörüne de antre yapıyor.

Açıklamaya kadar Boyner Express ile Boyner ve Morhipo müşterilerinin siparişleri benzer gün içinde veya müşterinin istediği gün ve saatlerde teslim edilebilecek. Pandemi döneminde sunulan yeni teslimat seçeneklerine ek olarak, aynı gün teslimat, randevulu teslimat, akşam saatlerinde ya da Pazar dahil hafta sonu teslimat, kapıda ödeme, kolay iade gibi seçenekler günlük hayatın yoğun temposunda müşterilere refah sağlayacak. Müşteriler dilerse daha evvelden belirlenen teslimat adresini, saatini ya da gününü değiştirebileceği gibi teslimatın temassız olmasını da seçim edebilecek.

Lojistik ve kapıya teslimata kadın dokunuşu

Şirketin yeni dağıtım operasyonunda uyarı çeken en manâlı unsurlardan biri de bayan teslimat görevlileri olacak. Şirketin yeni hizmeti depo, nakliye ve teslimat aşamalarında en az yüzde 60 kadın çalışan prensibiyle çalışacak. Bayan sürücüler, kadın kuryeler ve depo çalışanlarıyla Boyner, erkek işi olarak görülen lojistik ve teslimat işine bayan çalışan istihdamı ve hizmet yaklaşımı ile yeni bir bitik getirmeyi planlıyor.

Boyner, yeni yayma ağı Boyner Express’i Ekim ayında İstanbul’da devreye alacak ve kısa zaman içinde İzmir, Ankara, Kocaeli ve Bursa ile başlayarak bütün Türkiye’ye yaygınlaştıracak.

Çamurdan: “Kapıya teslimat işine yeni bir perspektif kazandıracağız.”

Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan Boyner’in yeni hizmetiyle ilgili şunları söyledi:

“Boyner.com.tr ve Morhipo’nun online ticarette payı artarken müşterilerimizin online alışveriş deneyimini uçtan uca geliştirmeyi ve zenginleştirmeyi hedefliyoruz. E-ticaret işimiz yüzde 80’leri aşan bir çabucak büyüyor. Teknoloji ve insan kaynağı ve tecrübe yatırımları ile sağladığımız bu başarıyı, en fazla ihtiyaç duyduğumuz dağılım ağı yatırımıyla da pekiştirerek müşterilerimize verdiğimiz hizmeti bambaşka bir boyuta taşıyoruz. Kendi dağılma operasyonumuz Boyner Express’in katacağı güçle müşterilerimiz çabuk, pratik, yaşam kolaylaştıran benzersiz bir online alışveriş deneyimi yaşayabilecek. Boyner.com.tr ve Morhipo siparişleri bundan böyle müşterilere Boyner hızı ve kalitesinde teslim edilecek. Bu Nedenle müşterilerimizin zaman zaman can sıkıntısı yaşadıkları teslimat problemini, birlikte çalıştığımız kargo şirketlerinin hizmetlerine ek olarak iş ortağımız Scotty’nin de desteğiyle sunacağımız kendi özel hizmetimizle de çözme imkanımız olacak. Ürünlerin paketlenmesinden taşınmasına, pandemiye özel hijyen tedbirlerine, zamanında teslimattan bambaşka teslimat seçeneklerine, teslimat personelinin hizmet standardı ve öteki tüm ince detaylarıyla son dönemde büyüyen ve pandemide önemi daha da artan lojistik ve teslimat işine yenilikler getirmek üzere kayda değer bir yatırıma imza atmaktan sevinç duyuyoruz.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu