Koç Burcu Özellikleri

Burç Özellikleri

Burç ÖzellikleriBurç yorumları, doğduğumuz tarihle alakalı olarak belirlenmiş astrolojik ifadelerin yorumlanmasıdır. Burç yorumları kişiler ait karakter, günlük enerji ve duygu gibi ifadelerin değişebileceğini ifade eder. Burç yorumları ile ilgili daha bir çok ayrıntı için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Doğduğunuz aya göre bir burca sahip olursunuz. Astroloji ile uğraşan uzmanlar burç yorumlarını gerçekleştirirler. Burçların ait olduğu kişilere karakteristik ve kişiliğini ön plana çıkardıkları söylenir. 1 yılda 12 ayolduğu içinde 12 tane burç vardır. Doğmuş olduğunuz ay ve güne göre bir burcunuz vardır.

Burç yorumları günlük olarak yapılabildiği gibi, haftalık, aylık veya yıllık olarak da burç yorumları yapılabilmektedir. Aslan, terazi, boğa, kova, ikizler, yay,başak, koç, yengeç, akrep,balık ve oğlak olmak üzere 12 tane burç vardır. Burcunuzun yorumlarını ve özelliklerini aşağıdan bakabilirsiniz.

21 mart ve 20 nisan tarihi arasında doğduysanız koç burcunun özelliklerini taşırsınız. Koç burcunun yorumlarına bakacak olursak, hayatını planlı bir şekilde yaşamaya bayılır. Kendine güveni tam olan bu kişiler işlerini asla plansız bir şekilde yapmaz..

21 nisan ve 21 mayıs tarihleri arasında doğduysanız eğer boğa burcunun özelliklerini taşırsınız. kariyerini en iyi şekilde devam ettirmek isteyen boğa burcu insanları risk almayı da severler. Hayatlarını sürekli bir risk içinde yaşayan bu insanlar kültür olarak da üst düzeydedir.

22 mayıs 21 haziran tarihleri arasında doğduysanız eğer ikizler burcunun özelliklerini taşırsınız. İkizler burcu özgür yaşamayı sever. Birisine bağlı olmamakla beraber hayatını kendi başına yaşamayı ve kendi başına plan yapmayı çok sever. Havacılık ile ilgili teknolojileri ise yakından takip ederler.

22 haziran ve 23 temmuz tarihleri arasında doğan vatandaşlar yengeç burcunun özelliklerini taşırlar. Yengeç burcu yorumlarını da yapacak olursak, insanları sürekli bir karamsarlık içindedir. Geçmişte yaşadığı bazı olaylar akıllarından çıkmamakla beraber bu olaylar ruhsal olarak da bu insanları biraz etkileyebilir.

24 temmuz 21 ağustos tarihleri arasında doğan kişiler aslan burcunun özellikleri taşırlar. Bu insanlar iş hayatının üstüne çok düşer. Kafalarında sürekli iş ile ilgili planlar ve projeler olan bu insanlar iş hayatında sürekli bir yükselme içinde olacaktır.

22 ağustos 23 eylül tarihleri arasında doğanlar başak burcunun özellikleri taşırlar. Başak burcu yorumları ise kısaca iş hayatındaki ortaklarıyla ve arkadaşlarıyla güzel planlar gerçekleştirmektedir. Akşam yemekleri,hafta sonu gezmelerini seven bu vatandaşlar sağlığı ile ilgili güzel haberler almaktadır.

24 eylül ve 23 ekim tarihleri arasında doğduysanız eğer terazi burcunun özelliklerini taşırsınız. Bu insanlar sürekli bir şeyler başarmaktadır. Ama başardığı bunca şey onlara yetmemektedir ve sürekli bir mutsuzluk yaşamaktadır. Birazcık rahatlamak ve sakinleşmek bu insanlara iyi gelebilir.

24 ekim 23 kasım tarihleri arasında doğanlar akrep burcunun özelliklerini taşır. Bu insanlar sürekli sorunlarla karşı karşıya gelir. Sorunları ayrı ayrı çözmek bu vatandaşlar için sağlıklı olacaktır.

24 kasım ve 22 aralık tarihleri arası yay burcudur. Yay burcu insanları internet ve teknolojiyi çok sever. İnterneti en iyi şekilde kullanmayı ve teknolojinin sağladığı her şeyi çok iyi kullanır.

23 aralık 20 ocak tarihi oğlak burcudur. Bu insanlar çok çalışmakla beraber kişilikleri de çalışkandır. Çalışmayı severler.

21 ocak 19 şubat kova burcudur. Bu insanların hayatları çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Bu sıralarda güzel bir haber alabilirler.

20 şubat 20 mart balık burcudur. Çok enerjik olan bu insanlar kendi enerjilerini dışa dönük yaşadığı için sürekli pozitif insanlardır.

Burç Özellikleri İçin Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu