Gündem

Cani koca iki çocuğunun gözü önünde karısını önce darp etti, sonra ısıtılmış bıçak ile zulüm yaptı

Sancaktepe’de bir kadının, kocası tarafından çocuklarının gözü önünde darp edilip, ısıtılmış bıçak ile işkenceye uğradığı iddia edildi. Vücudunda yanık izleri görülen talihsiz bayan, hastanede çare altına alındı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Sancaktepe’de meydana geldi. İddiaya göre, 2 çocuk annesi 23 yaşındaki Eda Akın ile 28 yaşındaki eşi Mert Akın arasında çıkan kavga çıktı. Mert Akın, eşi Eda Akın’a iki çocuğunun önünde ısıtılmış bıçak ile işkence yaptı. Mert Akın, arkasından eşi Eda Akın’dan babasının evine gitmesini istedi. Eda Akın’ın şikayeti üstüne polis ekipleri işkence yaptığı ileri sürülen kocayı tutmak için çalışma başlattı. Vücudunda yanık izleri yer alan iki çocuk annesi Eda Akın Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Yanık Çare Merkezi’nde çare altına alındı.

“BIÇAĞI OCAĞIN ÜZERINDE ISITIP VÜCUDUMA BASTIRDI”

İşkenceye uğradığı bahis edilen Eda Akın, “2 Ekim’i 3 Ekim’e bağlayan gece oldu. Eşimle aramızda çıkan bir kavga ile başladı ilk olarak. Yumruk ve tokat atarak başladı. Ardından gözü döndü hırsını alamadı ve daha öbür boyutlara taşıdı. Bir ekmek bıçağı ile bıçağı ocağın üzerinde ısıtıp vücudumun birçok, çeşitli yerlerine sıcak bıçağı bastırıp geri çekti. ve bunu bütün gece uyguladı. Sonrasında sabahtan olduğunda önce kendisi çıktı evden. Ardındaki ben çocukları alıp anneme gittim. Şikayetçiyim.” dedi.

Cani koca iki çocuğunun gözü önünde karısını önce darp etti, sonra ısıtılmış bıçak ile işkence yaptı

“ÇOK CANİCE BİR SALDIRI”

Eda Akın’a hastanede refakat eden arkadaşı, “Kız arkadaşım çok talihsiz bir durum geçirdi. Doğrusu önemli boyutlara varan bir mesele bu. Kötü durumda tedaviye yanıt vermesini bekliyoruz. Çok önemli ve derin yaraları var. İki haftalık bir işlem var önümüzde. Eğer tedaviye cevap verirse kısa zamanda taburcu olacak. Tedaviye yanıt vermezse ameliyat olma riski var. Şu an beklemedeyiz. Yarın duyumsuzlaşma aşağıda büyük pansuman yapılacak. Sonrasında doktorlar neyin gerektiğini neyin gerekmediğinin bilgisini verecek. Bunun hiçbir şekilde affı olmayacak, olmamalı da. Çok cinayet bir atak. Dayağın da şiddetin de ötesinde canilik, diğer bir şey değil. Susmayacağız biz her zaman yanındayız” dedi.

Cani koca iki çocuğunun gözü önünde karısını önce darp etti, sonra ısıtılmış bıçak ile işkence yaptı

“VÜCUDUNUN HER YERİNE DARBE VERMİŞ”

Konuşmasına devam eden arkadaşı, “Hücum ilk önce hafif olarak başlıyor. Tokat ve yumruk atıyor. Arkadaşımın karşılık vermesi onu daha çok şiddetlendiriyor. Yatak odasına kapatıyor, çocukları da yanında bağlı. Çocuklarının gözü önünde oluyor her şey. Sonrasında odadan çıkıyor, bıçağı alıyor ısıtıyor ocakta. Soyuyor arkadaşımı, sıcak bıçağı vücuduna basmaya başlıyor. Vücudunun her yerine darbe vermiş diyebilirim. Bu tüm gece devam ediyor. 3 Ekim sabahında arkadaşım acıdan baygın zihin de kapıyı açıyor. Çocuklarını da al eşyalarını topla babanın evine git diyor. Şu lahza nerede olduğunu bilmiyoruz adreste bulunamadı. İnşallah bulunur, takipçisi olacağız. Yakalanmadan bırakmayacağız bu işin ucunu.” diye konuştu.

Cani koca iki çocuğunun gözü önünde karısını önce darp etti, sonra ısıtılmış bıçak ile işkence yaptı

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Öte yana, iki çocuk annesi genç kadının kocası kadar işkenceye uğraması sosyal paylaşım sitesi Twitter’da da gündem oldu. sosyal ağ kullanıcıları “Eda Akın” etiketi aşağı paylaşım yaparak olaya tepki gösterdi.

Cani koca iki çocuğunun gözü önünde karısını önce darp etti, sonra ısıtılmış bıçak ile işkence yaptı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu