Gündem

CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk’ün şiddet anları! Yayınlama yaptığı mağarada bayıldı, çığlık çığlığa kaldı

CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk, Şırnak‘ta Cudi Dağı’nda, Jandarma Komandoların yürüttüğü Yıldırım Operasyonu’nu kahramanlarla birlikte takip etti. Gece baştan başa askerlerle operasyonu izleyen Fulya Öztürk, kahraman Mehmetçiklerimizin 2 bin metre yüksekte Cudi’nin zirvesinde terörle nasıl mücadele ettiğini ve bir günlerinin nasıl geçtiğini görüntüledi.

TERÖRİSTLERİN SIĞINDIĞI MAĞARADA YAYIN YAPARKEN BAYILDI

CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk, Cudi Dağı’nda teröristlerin sığındığı mağaraya çıkarken zorlandı, baygınlık geçirdi. Öztürk, “O komandoların ne uğraş verdiğini daha iyi anladık, o dağlara tırmanırken ben ayakta durmakta güçlük çektim” ifadeleriyle ne değin zorlandığını anlattı.

Teröristlerin sığındığı mağarada yayın yapan CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk bayıldı

HELİKOPTER MANEVRA YAPARKEN ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA KALDI

Daha daha sonra yayına sürekli Fulya Öztürk, Skorsky helikopter ile Cudi Dağı’nın zirvesine çıkarken tedbir amaçlı yapılan manevra sırasında çığlık çığlığa kaldığı görüldü.

CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk'ün zor anları! Yayın yaptığı mağarada bayıldı, çığlık çığlığa kaldıCNN Türk muhabiri Fulya Öztürk'ün zor anları! Yayın yaptığı mağarada bayıldı, çığlık çığlığa kaldı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu