Teknoloji

Cyberpunk 2077’nin Haritası, Tüm Detaylarıyla Açığa Çıktı

CD Projekt RED’in uzun zamandır beklenen oyunu Cyberpunk 2077 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun kutulu kopyalarının hazırlanması ile birlikte oyunun geçeceği şehir olan Night City’nin ayrıntılı bir haritası gün yüzüne çıktı. Resetera isimli forum üzerinden paylaşılan görüntüler, Night City‘nin ne dek geniş bir yapısının olacağını gözler önüne seriyor.

Paylaşılan haritaya baktığımız vakit, Night City’nin 6 büyük bölgeden oluştuğunu görüyoruz. Bu bölgeler Watson, Westbrook, Santo Domingo, Pacifica, Heywood ve City Center olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların oyuna ilk başlayacakları yer ise Watson olarak karşımıza çıkacak. Bu bölge, E3 2018 zarfında öncelikle gösterilmişti.

Cyberpunk 2077’nin haritası işte böyle olacak

Cyberpunk 2077

Paylaşılan harita, Night City’nin oldukça geniş bir yapıya sahip olacağını açık açık gösteriyor. Oyuncular, bu geniş haritada güzel bir açık dünya deneyimi yaşayabilecekler. Bundan Başka bu harita, bir vakit önce oluşturulmuş olan bir görselle de oldukça ahenkli. Buna göre yukarıda gördüğünüz haritanın, genellikle aşağıdaki gibi görüneceğini söyleyebiliriz.

Night City

bu arada CD Projekt RED cephesinde bazı yeni gelişmelerin olduğunu anlatmak gerekiyor. Şirket, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda Cyberpunk 2077’nin lansman gününe yetişebilmesi için oyun ekibinin bundan sonra haftada 6 gün amaçlamak zorunda olacağını duyurdu. Eğer bu incelemeler tatmin edici olmazsa daha önceden tekrar tekrar ertelenmek durumunda kalan Cyberpunk 2077, kasım ayında bir kez daha ertelenebilir gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu