Teknoloji

Daha Artı Alan ve Konfor İsteyenlere: Volvo V90 Cross Country ve V60 Cross Country

Hem V90 Cross Country keza de V60 Cross Country, daha ilk bakışta öteki Volvo modellerinden de alışılmış olduğumuz karizmatik ve modern tasarım anlayışını yansıtmayı başarıyor.

LED far ve stopları, nokta desenli ızgara tasarımı, panoramik sırça tavanı ve belirgin tasarım çizgileri ile son derece şık bir görünüme sahip olan otomobiller, bir station wagondan beklemeyeceğiniz kadar göz alıcı görünüyor. Peki Volvo’nun bu iki ‘adaleli’ aracı, içerisinde neler vadediyor?

Volvo V90 Cross Country ve V60 Cross Country, üst düzey konforu geniş iç mekan ile destekliyor

volvo v60

Özellikle çoğunlukla yolculuk eden, hafta sonu kaçamaklarını seven aileler için epeyce geniş bir bagaj hacmine sahip olan V90 Cross Country ve V60 Cross Country, bütün Volvo modellerinde olduğu gibi şoför ve yolculara üst seviye konfor vadediyor. Her iki araba de geniş iç mekan tasarımı ile vasıta içindekilere kuytu bir hareket alanı sağlarken; çok yönlü bel desteği, ısıtma gibi özelliklere sahip olan ve isteğe kadar pozisyonu ayarlanabilen koltuklar, yolculuğu çok daha neşe saçan ve konforlu bir hale getiriyor.

V90 Cross Country ve V60 Cross Country, sürücü yardım teknolojileriyle seyahat yapmayı neşe saçan ayla getiriyor

volvo v90

Volvo, V90 Cross Country ve V60 Cross Country ile sürücülere sunduğu modern tasarım ve üst düzey konforun yanı sıra araçların sahip oldukları sürüş ve güvenlik özellikleri de büyük siklet taşıyor. Volvo, sunmuş olduğu adaptif sürat sabitleyici, trafik işareti bilgisi, yokuş kalkış desteği, 360° kuşbakışı park yeri görünümü ve pilot assist gibi özelliklerle sürücüler için yolculuğu fazla daha kolay ülkü getirirken; 9 inçlik veri-gösteri ekranı, zeki telefon entegrasyonu ve Bowers & Wilkins ses sistemi, ayrıca şoför keza de yolculara seyahatin keyfini sonuç imkanı tanıyor.

Her yönüyle V90 Cross Country ve V60 Cross Country, sürüşü daha neşe saçan hale getiriyor

v90 cross country

Peki bu denli üstteki seviye özelliklere sahip olan V90 Cross Country ve V60 Cross Country, kaputunun aşağı nasıl bir hazine saklıyor? Ilk Önce V90 Cross Country’nin iki adet benzinli, iki adet de dizel motor seçeneğine; V60 Cross Country’nin ise sadece dizel motor seçeneğine sahip olduğunu aktaralım. Benzinli motor seçeneğinde 300 beygire, dizel motor seçeneğinde ise 235 beygire dek zor sunan V90 Cross Country’nin 8 vitesli otomatik ve 6 vitesli manuel elde etmek üzere iki farklı şanzıman seçeneği bulunurken; 190 beygire değin kuvvet sunan V60 Cross Country’nin bütün modelleri 8 vitesli otomatik şanzıman ile geliyor. 

v60 cross country

Seyahat etmeyi seven ancak yolculuk ederken konfordan feragat etmek istemeyenler için son derece uygun station wagon seçenekleri olarak karşımıza çıkan V90 Cross Country hakkında daha artı bilgi almak için buraya, V60 Cross Country hakkında daha fazla veri elde etmek için ise buraya tıklayabilirsiniz. Keza Volvo’dan her iki vasıta için de fiyat teklifi elde etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu