Gündem

Dayıları tarafından taciz edilen çocukların babası ayaklanma etti: Bize hayatı zindan eden birey tutuklansın

Uzun yol şoförü S.S., güya bu yılın şubat ayında kendisini aldattığını öğrendiği eşi C.Ç. ile tartıştı. Bu tartışmanın ardındaki o dönem evli olduğu eşinin şikayeti üstüne mahkeme göre S.S.’ye uzaklaştırma kararı verildi. Benzer süreçte eşinin boşanma davası açması üstüne S.S., çocuklarının velayetini elde etmek üzere mahkemeye başvurdu. Duruşma de çocukların velayetinin dava sürecinde babada kalmasına karar verdi.

Dayılarının taciz ettiği iddia edilen 2 kardeş korkudan sokağa çıkamıyor

ŞİDDET VE TACİZ İDDİASI

S.S., en küçüğü 7 en büyüğü ise 14 yaşında olan 4 çocuğunun psikolojilerinin bozuk olduğunu fark ettiğini söyledi. Bu süreçte teyzesinin kızının en büyük kızı olan 14 yaşındaki S.S. ile konuştuğunu anlatan baba, “Kızım, kuzenime annesinin beni aldattığını ve bunu kimseye anlatmamaları için kardeşleri ile birlikte şiddete maruz kaldığını anlatmış. Kızım bununla birlikte annesi göre dedesinin evine yollandıkları sırada kendisi ve küçük kardeşi E.S.’nin öz dayıları olan B.E.Ç. tarafından cinsel istismar edilmiş. Bu olayları kuzenim bana anlatınca büyük şok yaşadım. Kızımla görüşünce bana dürüst olduğunu söyleyince anında polise başvurdum” dedi.

FİZİKSEL BULGUYA RASTLANMADIĞI GEREKÇESİYLE

Güvenlik güçlerince gözaltına alınan B.E.Ç.’nin iki yeğenine karşın cinsel istismar iddiaları üzerine tutuklandığını anlatan S.S., “Bu olaydan daha sonra şikayette bulununca eski kayınbiraderim tutuklandı. Lakin haziran ayı başında yapılan duruşmada, B.E.Ç., cinsel istismara yönelik maddesel bulguya rastlanmadığı gerekçesiyle tutuksuz yargılanmak üzere özgürlük bırakıldı” dedi.

Dayılarının taciz ettiği iddia edilen 2 kardeş korkudan sokağa çıkamıyor

”BEN OLMADAN SOKAĞA ÇIKAMIYORLAR”

B.E.Ç.’nin özgür kalmasıyla şoke olduğunu, çocuklarının ise büyük korku yaşamaya başladığını ifade eden S.S., “Çocuklarım ayrıca bana keza de pedagoglara uğradıkları istismarı anlattı. Ancak maddi belirti olmadığı için bu birey hür bırakıldı. Şimdi çocuklarım büyük nefret edilen şey yaşıyor. Eskiden epeyce hareketli olan çocuklarım hemen korkudan dışarı çıkamıyor. Her lahza dayılarını görecekleri, güç ya da tacize uğrayacakları endişesiyle ben olmadan sokağa çıkamıyorlar” diye konuştu.

”KIZIM, EVİN BALKONUNDAN ATLAMAYA KALKIŞTI”

S.S., olayın gerisinde çocuklarının psikolojisinin bozulduğunu belirterek, “Mahkemenin dayılarını tutuksuz yargılamak üzere bağımsızlık bıraktığını öğrenen 12 yaşındaki kızım E.S., evin balkonundan atlamaya kalkıştı. Kızımı intihardan son anda vazgeçirdim. Şu Anda baştan intihara kalkışacağı endişesiyle çocuklarımı yalnız bırakamıyorum. Tek isteğim tacize maruz kalan çocuklarıma ve bana hayatı zindan eden kişinin yeniden tutuklanmasıdır” şeklinde konuştu.

Dayıları tarafından taciz edilen çocukların babası isyan etti: Bize hayatı zindan eden kişi tutuklansınDayıları tarafından taciz edilen çocukların babası isyan etti: Bize hayatı zindan eden kişi tutuklansınDayıları tarafından taciz edilen çocukların babası isyan etti: Bize hayatı zindan eden kişi tutuklansınDayıları tarafından taciz edilen çocukların babası isyan etti: Bize hayatı zindan eden kişi tutuklansın

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Kadir GÜNEŞ

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu