Ekonomi

Devingen ve Sert Bir Tasarıma Sahip Olan 2021 Hyundai i20 N Line Duyuruldu

Otomobil sektörünün kayda değer isimlerinden Hyundai, 2021 model i20 N Line‘ı duyurdu. Klasik i20’ye oranla fazla daha sportif bir görünüme sahip olan araç, Hyundai hayranlarının ilgisini çekecek gibi görünüyor. Peki bu araç, sürücülere neler sunuyor?

i20 N Line için N pakette olmasından ötürü dinç bir motora sahip olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat Hyundai, yeni aracında performans iyileştirmesi yapmadı. Vasıta, baz modelinde 83 at gücünde 1.2 litrelik doğal emişli benzinli motor seçim ediyor ve sürücüler 99 veya 118 at baskı üreten turboşarjlı 1.0 litrelik motor tercihinde de bulunabiliyorlar. Eğer bu seçenekler yetmediyse, karbondioksit emisyonunu ve yakıt tüketimini azaltan hibrit motor tercihi de yapılabiliyor.

Karşınızda 2021 model Hyundai i20 N Line

Hyundai i20 N Line

2021 model Hyundai i20 N Line, 2 renkli bir tasarıma sahip. Ayrıca aracın ön ve arka tamponu, standart modele kıyasla fazla daha agresif çizgilerle tasarlanmış. 17 inç büyüklüğünde jantlara sahip olan i20 N Line, bu boyutlardaki jantlarla da daha heybetli bir görünüme kavuşmuş durumda. LED farların da araca oldukça öbür bir hava kattığını anlatmak gerekiyor.

Hyundai i20 N Line

2021 Hyundai i20 N Line’ın iç tasarımı da dışı gibi sportif bir yapıya sahip. Siyah renkli sportif ön koltuklar ve N markalı direksiyon simidi, tüketicilere güzel bir görünüş sunuyor. Hem metal pedallar, siyah ve kırmızı deri kaplı vites topuzu, iç tasarımda kullanılan kırmızı dikişler ve N ambleminin ayrıca direksiyon keza de vites topuzundaki vurgusu, araca daha özel bir hava katıyor.

Hyundai i20 N Line

2021 model Hyundai i20 N Line, 2021’in ilkbahar aylarında Avrupa pazarında satışa sunulacak. Ayrıca bu aracın tam bir performans canavarı olan 200 beygirlik versiyonu da yakın bir gelecekte karşımıza çıkacak. Hyundai, aracın satışa sunulmasına yakın fiyat seçeneklerini de duyuracak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu