Gündem

Devrimci Muhtar’dan dezenfekte dayanışması

Devrimci Muhtar olarak tanıdık Keçiören’in 19 Mayıs Mahallesi muhtarı Ali Gölpunar, ev ve meslek yerlerinin dezenfekte ettirmek isteyen yurttaşlar için dayanışma faaliyeti başlattı.

Devrimci Muhtar’dan dezenfekte dayanışması

‘Devrimci muhtar’ olarak bilinen Ankara’nın Keçiören İlçesi’ndeki 19 Mayıs Mahallesi’nin muhtarı Ali Gölpınar koronavirüs salgınına da mahallenin yanında oldu. Gençlerden kendisine dezenfekte ekibi kuran Gölpınar, işe muhtarlığı dezenfekte ederek başladı. Mahalledeki apartmanlar Gölpınar’ın kurduğu takım tarafından ücretsiz olarak dezenfekte edilecek.

Ankara’nın Keçiören ilçesindeki 19 Mayıs Mahallesi’nde apartmanlar bedava olarak dezenfekte edilecek. ‘Devrimci’ muhtar olarak tanıdık 19 Mayıs Mahallesi Muhtarı Ali Gölpınar, gençlerden kurduğu ekiple mahalledeki apartmanları bedava olarak dezenfekte edeceğini açıkladı. ANKA’ya konuşan Gölpınar, apartman yönetimlerin dezenfekte malzemesini almasının yeterli olduğunu belirterek, “Binalarını dezenfekte edemeyen ve devlete ait kurumlara ulaşamayan bütün vatandaşlarımızın binalarını bedava olarak dezenfekte edeceğiz. Teknik ekibimiz binalara bedava hizmet verecek. Bunun amacı halkımız ile dayanışmak. Taksi durakları, mektep binaları da bize başvuruda bulunabilir” dedi.

Gölpınar, yurttaşların kendilerine ulaşması için şu numarayı paylaştı: “03123601011, 05354747264.”