Dünya

Düğünde kıskançlık krizine giren güvey, gelini döverek öldürüp uçurumdan attı

Sibirya’nın Prokudskoye köyünde yaşanan olayda, Stepan Dolgikh hayatını birleştirdiği Oksana Poludentseva ile düğün günü evin dışında tartışmaya başladı.

DAVETLİLER DEHŞETİ İZLEDİ

Tartışma sırasında Dolgikh, gelin Oksana Poludentseva’yı döverek öldürdü. Dolgikh, sonra gelinin cansız bedenini alıp, yakındaki bir uçuruma attı. Olayı izleyen davetliler, polise haber verdiklerini ve araya girmeye korktuklarını açıklama etti.

KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ

Stepan, durum uygun polis göre gözaltına alınıp tutuklandı. Davetliler, gelinin uygun olmayan davrandığı ve erkek davetlilere aşırı alaka gösterdiği gerekçesi ile damadın kıskançlık krizine girdiğini ve aşırı alkollü olduğu için de gelini döverek öldürdüğünü söyledi.

Düğünde kıskançlık krizine giren damat, gelini döverek öldürüp uçurumdan attı

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Basına konuşan dedektif Kirill Petrushin, olayın 2 ay önce gerçekleştiğini, bu süre zarfında soruşturmanın yapıldığını ve damadın kendilerine her şeyi itiraf ettiğini açıkladı.

CEZAEVİNDE TANIŞMIŞLAR

Gelinin bir arkadaşı, Oksana’nın Stepan ile cezaevinde tanıştığını ve cinayetten hapis yattığını bilmesine rağmen Stepan’ı düzelteceğini düşündüğü için evlendiğini söyledi.

Düğünde kıskançlık krizine giren damat, gelini döverek öldürüp uçurumdan attıDüğünde kıskançlık krizine giren damat, gelini döverek öldürüp uçurumdan attı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu