Gündem

Filyasyon ekibinin taksi ücreti ABB’den

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, filyasyon ekibinde yer alacak 300 taksicinin jurnal giderlerini karşılayacaklarını açıkladı.

Filyasyon ekibinin taksi ücreti ABB'den

BirGün / Ankara

ABB Başkanı Mansur Yavaş, karantinada olan vatandaşlara sağlık ekiplerinin seri müdahale edebilmesi için filyasyon ekibinde yer alacak 300 taksicinin jurnal giderlerinin Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacağını açıkladı.

300 TAKSİCİYE TAKVIYE

Haberi sosyal medya hesabından duyuran Yavaş, “Sağlık Bakanlığı ve Valiliğimizle işbirliği yaparak pandemi sebebiyle karantina altında olan vatandaşlarımıza sağlık durumu ekiplerinin çabuk müdahale edebilmesi ve gecikmelerinin önüne geçilebilmesi için filyasyon ekibinde yer alacak 300 taksicimizin jurnal giderlerini karşılayacağız” ifadelerini kullandı.

Sıhhat Bakanlığı ve Valiliğimizle meslek birliği yaparak pandemi sebebiyle karantina aşağıda olan vatandaşlarımıza afiyet ekiplerinin çabuk müdahale edebilmesi ve gecikmelerinin önüne geçilebilmesi için filyasyon ekibinde yer alacak 300 taksicimizin günlük giderlerini karşılayacağız. pic.twitter.com/G5n3vKLgt0

— Mansur Yavaş (@mansuryavas06) September 30, 2020

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu