Dünya

Genç model Yessenia Estefania, tecavüze uğradıktan sonra öldürüldü

Kan, vahşet ve kan donduran infazların yaşandığı Meksika bir kere daha dehşete düştü. Cadde ortasında 4 kişi tarafından kaçırılan genç model Yessenia Estefania Alvarado, içerisinde 6 kişinin bulunduğu toplu mezarda ölü olarak bulundu. Ön otopsi raporuna tarafından Yessenia’nın öldürülmeden önce tecavüze uğradığı belirtildi.

“FİDYE” NEDENİYLE KAÇIRILDIĞINDAN ŞÜPHE EDİLDİ

24 yaşındaki model Yessenia Estefania Alvarado, 14 Ağustos Cuma günü aniden ortadan kayboldu. Aile üyeleri, kızlarını bulmak için hemencecik polise gitti.

Kaçırıldığından şüphelenilen Yessenia’nın bir caddede 4 karakter çete tarafından bir kamyonete zor kullanarak bindirildikten daha sonra kaçırıldığı saptandı. Küçük yaşta bir oğlu olan Yessenia’nın ‘fidye’ nedeniyle kaçırıldığından kararsizlik edildi ancak aile üyelerine herhangi bir fidye telefonu gelmedi.

Genç model Yessenia Estefania, tecavüze uğradıktan sonra öldürüldü

AİLE ÜYELERİ HAREKETE GEÇTİ

Aradan geçen sürede bütün aramalara rağmen genç modeli bulamayan polisin çabaları sonuçsuz kalırken, aile üyeleri sosyal ağ aracılığıyla kardeşlerini bulabilmek harekete geçti. Yessenia’nın ağabeyi Juan Carlos Alvarado Rivera, sosyal medya paylaşım sitelerinden çağrıda bulunarak insanlardan yardım istedi. Juan Carlos, “Geri döneceksin kardeşim, sen bir kadınsın, kimseyle mücâdele, süper bir annesin, geri döneceksin” diye yazdı.

Genç model Yessenia Estefania, tecavüze uğradıktan sonra öldürüldü

6 KİŞİLİK TOPLU MEZARDA BULUNDU

Bir vakit daha sonra polise gelen isimsiz bir ihbar korkunç gerçeği ortaya çıkardı. Yessenia, içerisinde 6 birey bulunan bir toplu mezarda bulundu. Üzerinde hala kaçırıldığı gün giydiği kıyafetler bulunan Yessenia’nın ilk teşhisinin arkasında yapılan DNA incelemesi de dürüst sonuç verdi.

ÖNCE TECAVÜZE UĞRADI, DAHA SONRA ÖLDÜRÜLDÜ

Ön adli tıp raporuna tarafından Yessenia’nın önce tecavüze uğradığı, arkasında da öldürüldüğü açıklama edilirken, kesin ölüm nedeni bütün adli tıp raporuyla ortaya çıkacak.

Genç model Yessenia Estefania, tecavüze uğradıktan sonra öldürüldü

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Toplu mezarda yer alan diğer cansız bedenlerin kimliklerinin hemen şimdi belirlenmediği açıklanırken, polis soruşturmanın devam ettiğini açıkladı.

Genç model Yessenia Estefania, tecavüze uğradıktan sonra öldürüldü Genç model Yessenia Estefania, tecavüze uğradıktan sonra öldürüldü Genç model Yessenia Estefania, tecavüze uğradıktan sonra öldürüldüGenç model Yessenia Estefania, tecavüze uğradıktan sonra öldürüldüGenç model Yessenia Estefania, tecavüze uğradıktan sonra öldürüldü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu