Teknoloji

Godfall’un Beklentileri Tavan Yaptıran Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz sene birincil PlayStation 5 oyunu olarak duyurulan ve ilk başlarda büyük bir beklenti oluşturmayan Godfall, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan oynanış görüntüleriyle küçük da olsa bir beklenti oluşturmuştu. Oyunun daha fazla aksiyon sahnelerine odaklanan oynanış videosu, Godfall’un atmosferini öncelikle görmemizi sağlamıştı. Diğer PlayStation oyunlarına göre küçük bir geliştirici ekibi olan Counterplay Games tarafından geliştirilen oyun için şimdi de beklentileri oldukça artıracak 2,47 dakikalık sinematik fragmanı yayınlandı. 

Devasa savaşlara gireceğimiz oyunu tanımamız için etkileyici görüntüler taşıyan bir fragman yayınlayan şirket, PS5’in gücünü gösterecek oyunlardan biri olacak gibi görünüyor. Neredeyse bir aksiyon filminin içindeymişiz gibi hissettiren fragman, ilk kez bir birlik gösterse de sonra karşı karşıya gelen iki şövalye arasındaki mücadeleye odaklanıyor. 

Godfall sinematik fragmanı: 

PS5’in lansman oyunlarından biri olarak 12 Kasım’da PS5 ve Microsoft Windows için yayınlanacak oyun, Avrupa’ya ise 19 Kasım 2020’de gelecek. Godfall, oyuncuların büyük kıyameti önlemek için şövalyelerin karşısında karşıya geldiği oyun, toprak, su, hava, alev ve ruh alemlerinde geçen ve zırh setlerine tarafından belirlenen 5 ayrı silah sınıfıyla karşımıza çıkacak. Tek oynanabildiği gibi 3 oyuncuya kadar da yardım veren Godfall, bilhassa Destiny serisini seven oyuncuları şimdiden heyecanlandırmaya başladı. 

İçerisinde Destiny 2’yi de geliştiren o kadar fazla ismin bulunduğu 75 kişilik bir stüdyo olan Counterplay Games kadar geliştirilen oyun, önümüzdeki süreçte en çok beklenen oyunlar aralarında yer alıyor. Peki yayınlanan fragman hoşunuza gitti mi? Godfall’a bir baht vermeyi düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu