FutbolSpor

Hakkı Çelikel: İlerisi adına uğurlu olmuş olabilir

Takımdaki son şart ve transferle ilgili basın mensuplarına açıklamalarda yer alan Çelikel, transferin son gününe değin yetkisiz gördükleri mevkilere oyuncu almak adına çabalayacaklarını kaydetti.

Transferde üstünlük sağlayacak isimlerle masaya oturduklarını kaydeden Çelikel, “Gerçekten bakıldığında ileri yelken direği anlamında iyi bir kadro oluşturduğumuzu söyleyebiliriz. Savunmamızda azıcık eksiklikler var, onu da kapatacağız inşallah. Nitelikli bazı kurduğumuza inanıyorum. Yenilerin harmoni süreci, oyun sistemine entegre oluşları kesin bir süreci istiyor. Bu anlamda Antalyaspor maçından ben umutluyum. İnşallah takımımız Antalyaspor’u yenerek çıkışa geçecektir” dedi.

“Görüşmelerimiz devam ediyor”

Çelikel transferle ilgili de bilgi vererek şunları söyledi:

“Ligin ilk 3 haftasında yanıltıcı skorlar alıp transferi mevcut durumuyla kapatmamak bir taraftan da ilerisi namına hayırlı olmuş olabilir. Bu maçlarda eksiklerimizi daha net gördük. Bu anlamda fayda sağlayacağını düşündüğümüz isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah transfer dönemi tamamlanana değin eksiklerimiz iyice kapatacağız.”

İHA

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu