Gündem

Halil Sezai’nin kız kardeşi: Mağduru fazla hoş oynuyorlar

Komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği gerekçesiyle tutuklanan şarkıcı Halil Sezai’nin kız kardeşi Duygu Paracıkoğlu, ağabeyinin kumpasa getirildiğini söyledi. Paracıkoğlu, Meriç ve oğlunun mağduru oynadıklarını öne sürdü.

Halil Sezai'nin kız kardeşi: Mağduru çok güzel oynuyorlar

Halil Sezai’nin kız kardeşi Duygu Paracıkoğlu, ağabeyi hakkında son gelişmeleri anlattı.

UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan ‘Canlı Masa’ programına telefonla bağlanan Paracıkoğlu, Halil Sezai’nin nezarethanedeki durumunu anlattı. Paracıkoğlu, ağabeyinin fazla pişman olduğunu dile getirirken, kumpasa getirildiğini bahis etti.

Duygu Paracıkoğlu, “Ağabeyim bir yemek yemek programı çekiyordu. Sürekli Hüseyin Meriç ‘Ölüm Allah’ın emri’ diyerek YouTube’dan ölüm ayetleri, sela ve ezan sesi açıyordu. 67 yaşında kendini zavallı bir adam gibi gösteriyor, böyle bir adam yok… Mağduru fazla güzel oynuyorlar… Ümitcan gibi bir sürü misal var. Onun gibi insanlar dışarıya, benim ağabeyim içeride… Bu nedir ya, ağabeyim içeride yatıyor. Biz dışında ölüyoruz. Annem zaten ölü gibi geziyor. Ben ağabeyim için korkuyorum. Benim ağabeyim ne yaptı ancak. Adam mı öldürdü? Hırsızlık mı yaptı?” diye konuştu.

Paracıklıoğlu, “Abim pişman yaptığından dolayı. ‘Annem niçin yaptın oğlum?’ dedi. Ağabeyim ise ‘Sorma anne, çok pişmanım. Utanıyorum yaptığım için’ dedi” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu