Sinema Haberleri

HBO Max The Witches Filminin İlk Fragmanını Yayınladı

Roland Dahl’ın dilimize “Cadılar” adıyla çevrilen harika romanı, azıcık karanlık bir havaya sahip olsa da oldukça beğenilmiş ve ödüller almıştı. Eser, 1990 yılında da aynı adla sinemaya uyarlanmıştı. 

Cadılar Bayramı’nı Cadılar ile karşılamaya hazırlanan Warner Media, yapımın her tarafta film haline getirilmesi için kolları sıvamış ve yönetmen koltuğunu da artist isim Robert Zemeckis’e teslim etmişti. HBO Max üretim için dahası fragman yayınladı.

Anne Hathaway başrolde

the witches

HBO Max’ın yayınladığı fragmanda yapımı birincil kez görüyoruz. Filmin başrolünde Hollywood’un başarılı isimlerinden Anne Hathaway yer alıyor. Cadılar duyurulalı daha üç hafta olmuş olsa da çoktan birincil fragmanı görüyoruz. Film ise ay sonunda HBO Max’te olacak. 

Normalde yapımın vizyon tarihi 9 Ekim olacaktı. Haziran ayında koronavirüs pandemisi nedeniyle yaşanan yıllık değişiklikleri filmin vizyon tarihinin değişmesine niçin olmuştu. Warner Media, filmi 2021’e atmaktansa Cadılar Bayramı’nda yayınlamaya karar verdi.

Roland Dahl’ın kitabı 1983 yılında yayınlamasından 7 yıl sonra Cadılar bir defa da beyaz perdede yer almıştı. O filmde başrolleri Mr. Bean rolüyle belli Rowan Atkinson ve Anjelica Huston paylaşmıştı. 

Cadılar büyülemeye geliyor

cadılar

Cadılar’da 1967 yılının Alabama’sında genç bir yetim çocuğun (Jahzir Kadeem Bruno), bir şekilde baş cadı (Anne Hathaway) ve ekibi ile yollarının kesişmesi ve onların planlarıyla çaba etmesi anlatılıyordu. Dozunda bir karanlığa sahip olan seri keza çocukları ayrıca yetişkinleri çekecektir.

Yeni filmde kadroda Hathaway’e Octavia Spencer, Stanley Tucci ve Chris Rock eşlik edecek. Geleceğe Dönüş, Forrest Gump, Grinch gibi böylece fazla ayrı yapımda kamera arkasına geçen Zemeckis, senaryoyu da Kenya Barris ve Guillerme Del Toro ile birlikte kaleme aldı. HBO Max’in çok şey beklediği yapımdan ilk fragmanı aşağıda yer alan bağlantıdan izleyebilirsiniz. Filmin vizyon tarihi 22 Ekim.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu