Dünya

İngiliz oyuncu Eva Price, arabada cinsel ilişkiye giren çifti izleyip sosyal medyadan maç anlatır gibi anlattı

37 yaşındaki İngiliz dizi oyuncusu Eva Price, salı günü bir arkadaşı ile buluşmak için randevulaştı. Randevu yerine erken gelen Price, arabasını ağaçlık alanda yer alan yolun kenarına park etti. Önünde duran aracın salladığını fark eden Price, otomobilin içinde yer alan çiftin ilişkiye girdiğini gördü.

Ünlü oyuncu Price, Instagramda canlı yayını açarak takipçilerine, “Böyle bir şey yalnızca benim başıma kazanç. Biraz utandım fakat sizinle bunu paylaşmak zorundayım. Arkadaşımla buluşmak için yola çıktım, yemek yemek için aracımı park ettim fakat şu lahza bir çift, önümdeki arabada ilişkiye giriyor” ifadelerini kullandı.

MAÇ ANLATIR GİBİ ANLATTI

Canlı yayında çiftin cinsel ilişkisini maç anlatır gibi anlatan Eva Price, takipçilerinin attığı mesajlardan en beğendiğinin, ”Neden onlara katılmadın” olduğunu söyledi.

KEZA YEMEK YEDİ AYRICA DE ÇİFTİ İZLEDİ

Eva Price, çift ilişkilerini bitirene değin hem yemeğini yedi keza de çifti izledi. Eva, çiftin arabalarının çok dar olduğu için muhtemelen kafalarında yaralar oluştuğunu da söyledi.

EVA PRICE KİMDİR?

Daha önce “Coronation Street” dizinde boy bildiren Eva Price’ın şu an oynadığı “Viewpoint” dizisinin ekibinde bir kişinin Kovid-19 testinin artı çıkması sonucu dizinin çekimlerine ara verilmişti.

İngiliz oyuncu Eva Price, arabada ilişkiye giren çifti izleyip sosyal medyadan maç anlatır gibi anlattı İngiliz oyuncu Eva Price, arabada ilişkiye giren çifti izleyip sosyal medyadan maç anlatır gibi anlattı İngiliz oyuncu Eva Price, arabada ilişkiye giren çifti izleyip sosyal medyadan maç anlatır gibi anlattıİngiliz oyuncu Eva Price, arabada cinsel ilişkiye giren çifti izleyip sosyal medyadan maç anlatır gibi anlattı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu