Teknoloji

iPhone 12’lerin Tanıtılacağı Lansmanın Posterinden Esinlenen Duvar Kağıtları

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, 13 Ekim’de Hi, Speed adlı bir etkinlik gerçekleştirecek ve laf konusu etkinliğin başrolünde iPhone 12 modellerinin olması bekleniyor. Bayağı şartlarda yeni iPhone modellerini her sene eylül ayında düzenlediği lansman etkinlikleriyle tanıtan Apple, bu sene COVID-19 pandemisi nedeniyle iPhone’ların lansmanını ekim ayının ortalarına değin tecil etmek zorunda kaldı.

iPhone 12 ailesi ile ilgili bugüne dek böylece çok farklı rivayet ortaya atıldı fakat bunlardan en dikkat çekeni, Apple’ın ilk kere tek seride dört öbür model tanıtacağını öne sürenler oldu. Söz konusu söylentilere kadar iPhone 12 Serisi; 5,4 inçlik iPhone 12 küçük, 6,1 inçlik iPhone 12 (iPhone 12 Max de olabilir), 6,1 inçlik iPhone 12 Pro ve 6,7 inçlik iPhone 12 Pro Max’ten oluşacak.

iPhone 12 serisinin tanıtılacağı Hi, Speed etkinliğinin tanıtım posteri

Apple Hi,Speed posteri

Tekrar söylentilere göre Apple, iPhone 12 serisinde tasarım noktasında küçük oysa manâlı bir değişiklik gerçekleştirerek iPhone 6 modellerinden bu yandan devamlı oval hatlı çerçeveleri, iPhone 4 ve 5 modellerinde gördüğümüz düz çerçeveler ile değiştirecek. Fakat çentik, ekran çerçevesi kalınlığı, kamera tasarımı gibi konularda büyük bir değişim beklenmiyor.

Apple’ın Hi, Speed etkinliği için paylaşmış olduğu (yukarıda) tanıtım posteri, bir takım tasarımcılara ilham kaynağı oldu ve tasarımcılar, Apple’ın tanıtım posterinden esinlenerek birtakım duvar kağıtları oluşturdu. Eğer akıllı telefon ya da tabletinize yeni bir duvar kağıdı arıyorsanız, aşağıdaki duvar kağıtlarını incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Apple’ın Hi, Speed tanıtım posterinden esinlenilerek hazırlanan duvar kağıtları

duvar kağıdı 1

duvar kağıdı 2
duvar kağıdı 3
duvar kağıdı 4
duvar kağıdı 5
duvar kağıdı 6
duvar kağıdı 7
duvar kağıdı 8
duvar kağıdı 9
duvar kağıdı 10

    Benzer Haberler

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu