Gündem

İstanbul’da hayatı durduran batmış yağışı, çok sayıda kuşu telef etti

İstanbul’da etkin olan sağanak yağış ve batmış, hayatı negatif etkiledi. Batmış yağışı sebebiyle birçok nokta beyaza bürünürken fazla sayıda kuşun telef olduğu görüldü.

BELEDİYE EKİPLERİ KUŞLARI TOPLADI

Meteorolojinin uyarılarının arkasından özellikle Boğaz çevresi ve Kadıköy‘de doymuş yağışı etkin oldu. Sağanak yağış ve gerisinde başlayan batmış vatandaşlara güç anlar yaşattı. Yağış sebebiyle Kadıköy’de bazı noktalarda yerler kısa sürede beyaza büründü. Vatandaşlar, araçlarının hasar görmemesi için önlem almaya çalıştı. Dolu yağışı nedeniyle çok sayıda kuşun öldüğü görüldü. Belediye ekipleri, parktaki ölü kuşları poşetlere koyarak topladı. Fazla sayıda kuşun da yağmur ve doludan ıslanarak olumsuz etkilendiği görüldü.

İstanbul'da hayatı durduran dolu yağışı, çok sayıda kuşu telef ettiİstanbul'da hayatı durduran dolu yağışı, çok sayıda kuşu telef ettiİstanbul'da hayatı durduran dolu yağışı, çok sayıda kuşu telef ettiİstanbul'da hayatı durduran dolu yağışı, çok sayıda kuşu telef ettiİstanbul'da hayatı durduran dolu yağışı, çok sayıda kuşu telef ettiİstanbul'da hayatı durduran dolu yağışı, çok sayıda kuşu telef ettiİstanbul'da hayatı durduran dolu yağışı, çok sayıda kuşu telef ettiİstanbul'da hayatı durduran dolu yağışı, çok sayıda kuşu telef etti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Cengiz ÇOBAN

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu