Sinema Haberleri

James Bond Hayranlarının Merakla Beklediği No Time To Die, Yine Ertelendi

Bayağı şartlarda geçtiğimiz nisan ayında vizyona girmiş olması gereken No Time To Die, koronavirüs sebebiyle ağır zarar görebilen sinema sektöründe çıkış yapamayan bir öteki filmdi. Filmin vizyon tarihi geçtiğimiz haftalarda 20 Kasım olarak güncellenmiş, film için bundan başka fragman paylaşılmıştı.

No Time To Die, James Bond serisinin önemli oyuncusu Daniel Craig’i son kez James Bond olarak göreceğimiz son film olacak. bu nedenle film, James Bond hayranları için büyük tartı taşıyor. Bugünse tüm James Bond hayranlarını ve filmi bekleyenleri üzecek yeni bir yorumlama yapıldı.

No Time To Die, 2021’e ertelendi:

no time to die

Bugün yapılan açıklamayla birlikte Daniel Craig’li son James Bond filmi No Time To Die’ın vizyon tarihi tekrar ertelendi. Açıklamaya tarafından 20 Kasım’da vizyona girmesi planlanan film, 2 Nisan 2021 tarihinde vizyona girecek. Kısacası film, orijinal vizyon tarihinden tam bir sene daha sonra vizyona girmiş olacak.

Erteleme kararını duyuran MGM, Universal ve Bond yapımcıları, Michael G Wilson ve Barbara Brocolli, filmin dünya çapındaki seyirciler göre izlenmesi için ertelendiğini açıkladı. Yapımcılar, erteleme kararının hayranlar için hüsran yaratabileceğini de açıklamalarına ekledi.

no time to die

No Time To Die’ın çekimleri yapımcılara 200 milyon dolara patlarken birkaç milyon dolar da filmin tanıtımına harcandı. Haberlere kadar stüdyo, 2020’nin başlarında filmi erteleyince milyonlarca dolar zarara uğradı. Bond serisinin dünya çapındaki ünü nedeniyleyse yapımcılar, filmi daha güvenli bir zamana aktararak izleyicilerin güvenli hissetmelerini amaçladı.

No Time To Die’da James Bond’u canlandıran Daniel Craig’e Lea Seydoux, Jeffrey Wright, Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Lashana Lynch ve Naomie Harris eşlik edecek. Filmin kötü adamı olarak Bohemian Rhapsody ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazanan Rami Malek’i izleyeceğiz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu