Gündem

Karantinada Olması Gereken Trump, Konvoy Düzenleyerek Destekçilerini Selamladı

Kaldırıldığı askeri hastanede Kovid-19 tedavisi gören ABD Başkanı Donald Trump, hastane önünde toplanan destekçileri için bir konvoy düzenleyerek aracın içinden el salladı. ABD medyasında akustik bulan sürpriz ziyaret, Trump’ın sosyal medyada da tepki görmesine neden oldu. s-6b73778d7cee4a69b9edb766aa08fe7ff873af
Kovid-19 yakalanan ve Walter Reed Askeri Hastanesi’ne kaldırılan ABD Başkanı Donald Trump, 3 gündür hastane önünde kendisini destekleyen kalabalığa bir sürpriz yaptı.

Önce Twitter hesabından bir video paylaşan Trump, hastalığının iyiye gittiğini ve kendisiyle ilgilenen herkese çok teşekkür ettiğini belirtti.

Kovid-19 hastalığına ilişkin birçok şeyi bu süreçte yaşayarak öğrendiğini söyleyen Trump, “Bu gerçek bir okul. Bunu anladım, öğrendim. Çok enteresan bir şey ve bunu sizinle paylaşacağım.” yorumunu yaptı.Mesajında, “Hastane önünde beni desteklemek üzere bekleyen insanlara muhtemelen biraz sonra küçük bir sürprizim olacak.” ifadesini kullanan Trump’ın biraz daha enerjik görüntüsü dikkat çekti.

Video mesajının yayınlandığı esnada Gizli Servis araçlarının koruması eşliğinde hastane önündeki caddede beliren Trump, bulunduğu aracın içinden kendisini destekleyenleri el sallayarak selamladı.

Araçtaki gizli gervis görevlilerinin de koruyucu kıyafet giydikleri görüldü.

Trump’ın hastane önündeki destekçileri

s-ad6909b4dc26913dd1f06eff53edab7cf6a7a3

Başkan Trump, yanındaki görevlileri riske attığı için eleştiriliyor

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu