FutbolSpor

Kenan Karaman: Biz bitti demeden bitmez

A Milli Takım, Almanya’ya muhalif olduğu bir maçta tarihinde öncelikle 3 kez fileleri havalandırma başarısı gösterdi. 3-3 biten gecenin kahramanı ise Almanya’da yetişen gurbetçi yıldızımız Kenan Karaman’dı. Daha Sonra girdiği maçın kaderini değiştiren Kenan, karşılaşmanın gerisinde oldukça sevinçliydi.

‘Maçtan beri çok mutluyum’

Gurbetçi oyuncu tarihi geceyle ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Maçtan beri çok mutluyum. Çok hoş bir takımız, çok sıcak bir ortamda çalışıyoruz. Hocamız bizi her maça çok iyi bir şekilde hazırlıyor. Almanya gibi bir takıma aleyhinde deplasmanda 3 gol atabilmek her takım için zordur. Kadrolarında yeni oyuncular olsa da defalarca kesin bir sisteme sahip bir karşı taraf. Bu yüzden böyle önemli bir maçta katkı maddesi verebildiğim için çok daha mutluyum. Hemen Rusya ve Sırbistan’ı da yenerek yolumuza devam etmek istiyoruz.”

‘Jenerasyon kendini gösterdi’

Köln’de Ulusal Ekip kampını ziyaret eden Yıldıray Baştürk, Ay-Yıldızlılar’ı şöyle değerlendirdi: “Ulusal Takım iyi bir nesil yakalamış, genç ve nitelikli futbolculardan oluşan bazı. Almanya karşısında dönem dönem iyi futbol sergileyen, epeyce umut veren bir Ulusal Takım izledik. Bu kadronun uzun yıllar devam edebileceğini düşünüyorum.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu