Gündem

Kusur mı açıkgözlük mı? Ermeni karargahından servis edilen görüntülerde, stratejik bilgiler ifşa oldu

Ermenistan’ın Dağlık Karabağ‘da Azerbaycan Türklerinin yaşadığı bölgelere saldırılar düzenlemesinin peşinde başlayan çatışmalar, tüm cephe hattı her tarafında devam ediyor. Ermeni güçleri, Azerbaycan ordusunun aldığı önlemler ve hedeflere vurduğu darbeler sonrası büyük kayıplar verirken Ermenistan ordusunun sosyal medyadaki paylaşımı ise gündem oldu.

GİZLİ BİLGİLER GÖRÜLÜYOR

Görüntülerde iddiaya göre Dağlık Karabağ Cumhuriyeti Başkanı Araik Harutyunyan’ın komuta merkezindeki komutanlara birifing verdiği sırada karartılmış olarak servis edilmesi gereken dar bilgi ve haritalar açık açık görülüyor. Sosyal medyada tartışılan ise bakımlı tutulması gereken bilgilerin paylaşılması bir hata mı yahut plan mı?

Hata mı kurnazlık mı? Ermeni karargahından servis edilen görüntülerde, stratejik bilgiler ifşa oldu

“SALAKLIK MI? KURNAZLIK MI?”

Eski asker, Emniyet ve Terör Uzmanı Abdullah Ağar da laf konusu görüntüleri paylaşarak durumun kısa zamanda tasdik edileceğini söyledi. Ağar’ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Ermenistan ordusunun duvarlara asılı panolarda yer alan; savunma hatlarını, karargah, birlik yerlerini ve tabanca mevzilerini paylaşması! Salaklık mı? Kurnazlık mı? Onay edilecektir”

Ermeni karargahından servis edilen görüntülerde, stratejik bilgiler ifşa olduHata mı kurnazlık mı? Ermeni karargahından servis edilen görüntülerde, stratejik bilgiler ifşa oldu

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu