Gündem

Maganda kurşunu, balkonda çamaşır asan kadının kafasına isabet etti

Bağcılar’da İddiaya kadar kız arkadaşının evine gelen 29 yaşındaki Murat İ. sokakta kız arkadaşının ablası ile tartışmaya başladı. Murat İ’nin tartıştığı kadın iki cadde aşağıya kaçtı. Kaçan kadının peşinden dışarı giden Murat İ. çıkardığı tabanca ile duvara tesadüfen alev etmeye başladı.

ÇAMAŞIR ASARKEN VURULDU

Bu sırada yanına bulunan arkadaşları da Murat İ’yi kolundan tutarak durum yerinden götürmeye çalıştı. Rastgele alev etmeye sürekli Murat İ.’nin tabancasından meydana çıkan mermilerden biri 20 metre ileride balkonda çamaşır asan 37 yaşındaki Hatice Boğa’nın başına isabet etti.

YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Başına isabet eden mermiyle olduğu yere düşen kadını çocukları gördü. Çocukların çığlığı sonrası Hatice Boğa’yı balkonda kanlar içinde gören yakınları derhal ambulansı aradı. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 2 çocuk annesi Hatice Boğa’nın yoğun bakımdaki hayat mücadelesi devam ediyor.

“KAÇTILAR”

Olayın adap tanığı Mikail Zengin, “3 kişilerdi bir abla ile tartışıyorlardı. Cebinden bir şey çıkarttı ben ilk olarak çakı sandım. Silahı çekti 2-3 el duvara ateş etti. Yanındakiler de silah sıkmasın diye onu kolundan çekti. Onu çekerken mermi kadının kafasına isabet etti. sonra kaçtılar.” dedi.

Maganda kurşunu, balkonda çamaşır asan kadının kafasına isabet ettiMaganda kurşunu, balkonda çamaşır asan kadının kafasına isabet ettiMaganda kurşunu, balkonda çamaşır asan kadının kafasına isabet ettiMaganda kurşunu, balkonda çamaşır asan kadının kafasına isabet etti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu