FutbolSpor

Mustafa Cengizden son dakika açıklaması!

Galatasaray’da başkan Mustafa Cengiz Ali Sami Yen’i anma törenleri sonrasında açıklamalarda bulundu. Cengiz, Abdürrahim Albayrak ve Yusuf Günay’a neden saldırıda bulunduklarını anlamadığını söyledi.

Mustafa Cengiz’in yaptığı açıklamalar…

Abdürrahim Albayrak ve Yusuf Günay’a saldırılar var. Neden yapılıyor bu saldırılar anlamıyorum. Yusuf’un bıyığına, Abdürrahim’in aksanına takılıyyorlar. Neden anlamıyorum gerçekte. Meydana Çıkan haberler nasıl böyle çıkıyor anlamıyoruz. Abdürrahim ve Yusuf beye haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

“İbra etmeyenlere saygı duyuyorum”

“Ben ibra olayım diye değil, gelecek yönetimler için çalışıyorum. İbra etmeyenlere de hürmet duyuyorum. Olabilir, bizi eksik görüyor olabilirler. ‘Veli yapıyor, sen de yap’ diyorlar. Alasını bilirim ama yapmam. Kötü örnek, misal olamaz.”

2 birey hariç cümbür cemaat indirimi kabul etti!

Kulüpler birliği ve kendi aramızda bu konuyu konuşuyoruz. Bir virüs var şuanda. Türkiye’de olgu sayıları düşük fakat herkesin ödü kopuyor. Tamamen kapanırsak ekonomi ölür. Ekime dek oyuncu maaşlarının tamamını ödedik. Tüm ekip %15 indirimi kabul etti, 2 birey kabul etmedi.

‘Bulun bana mesafe genel kurul yapayım’

Üyeler Genel Kurul yapın diyor. asgari 3-5 bin birey gelecek. 2 metre uzaklık olması gerekiyor. Bulun bana uzaklık yapayım. Derhal yapayım. Bulun yer. Ben bir lahza önce finansal genel kurul yapıp seçime gitmek istiyorum. Fakat koşullar el vermiyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu