Teknoloji

NBA 2K21’in PS4 Grafikleri PS5 Sürümünün Grafikleriyle Karşılaştırıldı (Video)

Yeni tür spor oyunları laf konusu olduğunda NBA 2K21, sunduğu canlı ve nitelikli grafikleriyle muhakkak en iyiler aralarında yer alıyor. Peki, NBA 2K21’in en iyi halini demin görmediniz desek?

BBallCreator 2K adlı YouTube kanalı, NBA 2K21’in PlayStation 4’te sunmuş olduğu grafik kalitesini, oyunun PlayStation 5’teki grafik kalitesiyle karşılaştıran bir video paylaştı. Video, benzer oyunun bile PS4 ve PS5’te ne dek öbür görüneceğini ortaya koymuş durumda.

nba 2k21

Haberimizin başında da söylediğimiz gibi NBA 2K21, oldukça iyi bir grafik kalitesine, yüksek çözünürlüklü dokulara, cıvıl cıvıl tirübünlere ve gerçeğe yakın oyuncu görsellerine sahip. Ancak oyunun PS5 sürümünü test ettiğinizde, PS4 sürümünün grafikleri epeyce ‘bitik’ kalıyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi NBA 2K21, temelde PS4’te de PS5’te de aynı oyun. Ama PS5’in sunmuş olduğu teçhizat gücü, PS5’te daha iyi ve canlı grafikler sunabilmek için 2K Games’in elini güçlendirmiş gibi görünüyor.

NBA 2K21’in PS4 ile PS5 sürümünün grafik karşılaştırması

bu arada lafı açılmışken hatırlatalım: NBA 2K21; PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PC, Nintendo Switch ve Google Stadia platformlarında oyuncularla buluşacak. Oyunun konsol sürümü fiyatları 499 TL olarak açıklanırken, PC sürümü 419 TL fiyat etiketine sahip. giderken NBA 2K21 PS5 sürümünün fragmanına da buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu