Sinema Haberleri

Netflix Conan The Barbarian İçin Çalışmalara Başladı

Dijital yayın platformu Netflix, Arnold Schwarzenegger’ın meşhur filmi “Conan the Barbarian”ın telif haklarını aldı.

Netflix “Conan the Barbarian”ın yayın haklarını geçtiğimiz günlerde aldı. Robert E. Howard’ın hikâyesinden ortaya meydana çıkan “Conan the Barbarian” yine benzer isimle Netflix dağıtımında intibak bir süratli olarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Serinin yapımcılığını üstlenen Pathfinder Media ile ortaklaşa bir proje üzerinde çalışan Netflix, planlanan dizinin canlandırma türünde olmayacağını açıkladı.

Arnold Schwarzenegger’in 1980’lerde hayat verdiği Conan karakterini, 2011 yılında Jason Momoa canlandırdı. Robert E. Howard’ın  “Conan” hikâyeleri ilk olarak Weird Tales isimli bir dergide yayınlanmaya başladı. Orijinal hikâye daha sonra romanlar, çizgi romanlar, canlandırma filmler ve televizyon dizileri olarak hayranları ile buluştu. Inanılmaz bir evrende geçen “Conan”, kılıç ve büyünün başat olduğu hikâyelerin temelini oluşturuyor.

Netflix’in son zamanlarda “The Witcher” ve “Cursed” gibi yapımlarla yatırım yaptığı olağanüstü dizilere son olarak “Conan the Barbarian” eklendi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu