Teknoloji

OPPO, 4K 120Hz TV’si İçin Etkileyici Bir Tanıtım Videosu Paylaştı

Son dönemlerin uyarı çeken teknoloji şirketlerinden OPPO, yeni bir akıllı televizyon duyurusu yapmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki ay durulması muhtemel olan zeki televizyonun teknik detayları şu lahza için netleşmiş yok. OPPO bu konuda oldukça ketum davrandı fakat şirket bugün, bir tanıtım videosuyla yakında olacak olan televizyonunu başta gözler önüne serdi.

OPPO’nun yayınladığı tanıtım videosuna kadar televizyon, 4K çözünürlükte 120 Hz tazeleme hızına sahip olacak. Oldukça canlı renkler sunan bir video hazırlayan şirket, bu televizyon için “8KRAW” ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

OPPO’nun 4K 120Hz TV’si böyle görünecek

OPPO

OPPO, yakında olacak olan televizyonuyla ilgili resmi yorumlama yapmamış olsa da Digital Chat Station, bu televizyonla ilgili sızdırılmış bazı bilgiler paylaştı. Bu bilgilere baktığımızda televizyonun 55 ve 65 inç boyutlarda satışa sunulacağını görüyoruz. Ayrıca her iki varyant da 4K çözünürlük 120 Hz tazeleme oranına sahip olacak. Digital Chat Station, OPPO’nun yeni televizyonunda Danimarkalı ses teknolojileri üreticisi Bang & Olufsen‘in hoparlörlerinin kullanıldığını söylüyor.

OPPO’nun yeni televizyonu ile ilgili dikkat çeken bir bahis ise televizyonun 55 inç büyüklüğündeki varyantıyla ilgili. İddialara kadar bu akıllı televizyon, benzerlerine kıyasla yerinde fiyatlı olacak.

OPPO’nun 4K 120Hz TV’si için yayınladığı tanıtım videosu

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu