Gündem

Para vermeyeni bıçaklamışlardı! Değnekçi kabusu tekrar hortladı: Saati 15 TL

Aracını Gümüşsuyu Caddesi’nde park etmek isteyen Volkan Hacısüleymanoğlu ile değnekçiler arasında 1 Ağustos’ta park parası yüzünden ağız dalaşı çıkmış ve Hacısüleymanoğlu değnekçiler göre bıçaklanarak yaralanmıştı. Olayın üzerinden geçen kısa bir sürenin gerisinde değnekçiler yine ortaya çıktı.

SAATİ 15 TL

Gümüşsuyu Caddesi’ni kendilerine mesken tutan değnekçiler, DHA ekibinden de para istediler. DHA kameraları kadar saniye saniye kaydedilen olayda, araçlarını park etmek isteyen ekibe yaklaşan değnekçi bir saat için 15 Türk Lirası istedi.

YAVAŞLAYAN TÜM ARAÇLARIN YANINA YAKLAŞTI

Gümüşsuyu Caddesi ile Taksim Meydanı girişinde bekleyen ve iki kişi oldukları gözlenen değnekçiler keza Kabataş istikametinde hem de Taksim istikametinde seyir halindeyken yavaşlayan araçlara yaklaşarak araçlara yer gösterdiler. Değnekçilerin alıcı aradığı o anlar DHA kameraları göre saniye saniye kaydedildi.

Para vermeyeni bıçaklamışlardı! Değnekçi kabusu yine hortladı: Saati 15 TLPara vermeyeni bıçaklamışlardı! Değnekçi kabusu yine hortladı: Saati 15 TLPara vermeyeni bıçaklamışlardı! Değnekçi kabusu yine hortladı: Saati 15 TL

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ertan KILIÇ

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu