Teknoloji

Realme, Yeni Kablosuz Kulaklıkları Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro’yu Duyurdu

Çinli alıcı elektroniği şirketi Realme, Hindistan’da gerçekleştirdiği lansman ile iki yeni kablosuz kulaklık modeli Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro’yu tüketicilerin beğenisine sundu. Buds Air Pro, tam kablosuz kulaklık olarak karşımıza çıkarken; Buds Wireless Pro, boyundan alt bir kablosuz kulaklık.

Realme Buds Air Pro; faal şamata engelleme, oyunlar için düşük gecikme modu, tek şarjla 25 saat uygulama süresi, 10nm ses sürücüsü ve diğer özellikleriyle tüketicilerin bir bütün kablosuz kulaklıktan bekleyebilecekleri neredeyse her özelliği karşılıyor. Realme Buds Wireless Pro ise faal şamata engelleme, LDAC desteği, oyun modu, 22 saat batarya ömrü gibi özellikler sunuyor. 

Realme Buds Air Pro tasarımı

realme buds air pro

Antropomorfik bir tasarıma sahip olan Realme Buds Air Pro, oval hatlı tasarımı ve silikon kulak bağlıklarıyla kulağa tam oturuyor ve kullanıcıyı rahatsız etmiyor. Dışarıdan gelen gürültüleri 35dB’e değin engelleyebilen bütün kablosuz kulaklık, saydamlık modu faal olduğunda ise ortamda bulunan bütün seslerin duyulabilmesini sağlıyor. Dinamik Bas Kuvvetlendirme (DBB), IPX4 sertifikası ve dokunmatik denetleme desteği ise kullanıcı deneyimini daha da yukarı çekiyor. 

Realme Buds Wireless Pro tasarımı

realme buds wireless pro

Tıpatıp Buds Air Pro gibi 35dB’e değin şamata müdahale etme özelliğine sahip olan Realme Buds Wireless Pro, Buds Air Pro’daki 10nm ses sürücüsünün aksine 13,6 mm’lik ses sürücülerine sahip. Sony LDAC Yüksek Çözünürlüklü Ses desteğine de sahip olan kablosuz kulaklık, 5 dakikalık şarj ile 100 dakika kullanım sunuyor ve 1,5 saatte tam çok miktar olabiliyor.

Bütün kablosuz kulaklık olan Realme Buds Air Pro, 68 dolar (532 TL + vergiler) fiyat etiketine sahipken; boyundan tabi bir kablosuz kulaklık olan Realme Buds Wireless Pro, 54 dolar (422 TL + vergiler) fiyat etiketiyle tüketicilerle buluşacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu