Gündem

Sanatkâr ile çırak kavgasını film izler gibi izlediler

KAHRAMANMARAŞ’ta bir fırında çalışan ressam ile çırak aralarında tartışma çıktı. Fırının önünde yumruk yumruğa birbirine giren sanatkâr ve çırağın kavgasını, kafede oturanlar ise tepki vermeyip, film gibi izledi.

Olay, İsmetpaşa Mahallesi‘ndeki bir fırında meydana geldi. İddiaya tarafından işe 2 gün önce giren çırak ile ustası arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. İsimleri öğrenilemeyen artist ile çırağın tartışması büyüyerek fırının dışına taştı. Diğer çalışanların araya girmesiyle usta ile çırak ayrıldı fakat fazla geçmeden bitmiş tartışmaya başladı.

MASADA OTURUP İZLEDİLER

Kısa sürede yeniden alevlenen tartışmada ressam ile çırak aniden yumruk yumruğa kavga etmeye başladı. Tartışma devam ederken fırının karşısındaki kafede masada oturan kişilerin ilgisizliği dikkat çekti. Masada oturan 2 birey, kavgaya müdahale etmeden artist ile çırağın birbirlerini yumruklamasını film izler gibi izledi. Başka bir birey de kavgada zarar görme ihtimaline karşı sehpasını geriye çekti. Komşu esnafların araya girmesiyle artist ile çırağın kavgası sonlandırıldı.

Usta ile çırak kavgasını film izler gibi izledilerUsta ile çırak kavgasını film izler gibi izledilerUsta ile çırak kavgasını film izler gibi izledilerUsta ile çırak kavgasını film izler gibi izlediler

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ömer KOÇ

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu