FutbolSpor

Selçuk Şahin futbolu bıraktığını açıkladı

Selçuk Şahin, futbolu bıraktığını açıkladı. Şahin, yaptığı açıklamada “Bu cümleyi yazmak aslında baskı lakin bugün itibarıyla profesyonel futbolculuk kariyerime nokta koyuyorum” ifadelerini kullandı.

Selçuk Şahin futbolu bıraktığını açıkladı

Bir dönem Fenerbahçe’de de oynayan 39 yaşındaki Selçuk Şahin, futbolu bıraktığını açıkladı.

Selçuk Şahin, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, futbolcu olmak için tüm engelleri aşarak hayallerine kavuştuğunu belirterek, “Benim için rüya gibi geçen bütün 22 sene. Her güzel şeyin bir sonu var ve ben de her anını batmış dolu yaşadığım çocuklarıma, torunlarıma anlatacağım bir kariyerin sonuna gelmiş oldum. Bu cümleyi kâğıda dökmek sahiden güç lakin bugün itibarıyla profesyonel futbolculuk kariyerime nokta koyuyorum” ifadelerini kullandı.

‘BÜTÜN TARAFTARLARA BAKI TEŞEKKÜRLER’

Kariyeri boyunca formasını giydiği kulüplere de teşekkür eden Selçuk, “Bu uzun yolculukta hayallerimi başlatan Silifkespor’a, kariyerimde önemli bir sıçrama yaşatan Hatayspor’a, futbolu fiilen öğrendiğim İstanbulspor’a; sahip olduğum her şeyi bana veren, rüyalarımı gerçeğe dönüştüren ve çocukluk aşkım Fenerbahçe’ye, diğer bir kültür yaşatan FC Wil’e, Türkiye’ye yeniden dönmemi karşılayan ve özlediğim telaşı yeniden yaşatan Gençlerbirliği’ne; oynamaktan, camianın içinde olmaktan büyük keyif aldığım ve kibir duyduğum şanlı Göztepe’ye, çok büyük bir futbol ailesi olan Bursaspor’a ve son olarak bu camialarda bana devir veren, güvenen idareci abilerime, hocalarıma, oyuncu arkadaşlarıma, çalışan emekçilere ve olmazsa olmaz tüm taraftarlara sonsuz teşekkürler.” değerlendirmesinde bulundu.

Selçuk ayrıca “Bu uzun serüvende isteksizce kırdığım, üzdüğüm birileri varsa hakkınızı helal edin. Her son bir başlangıçtır. Başka bir serüvende bitmiş görüşmek umuduyla hoş bir şekilde kalın” görüşlerine yer verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu