FutbolSpor

Sumudica: Bir oyuncu için 50 bin avro sus payı öneri ettiler

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü’nün teknik direktörü Marius Sumudica, transferi gündeme gelen bir oyuncuya onaylama vermesi şartıyla kendisine 50 bin avro sus payı öneri edildiğini söyledi.

Sumudica: Bir oyuncu için 50 bin avro rüşvet teklif ettiler

Teknik direktör Sumudica, kulüp tesislerinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, transfer konularında fazla tedbirli olunması gerektiğini vurgularken, yaşadığı bir hadiseyi aktardı.

Gaziantep Futbol Kulübü’nün Teknik Direktörü Sumudica, “Geçen hafta bir oyuncu önerildi. Türkiye’den iki menajer beni aradı. Bu futbolcuyu kabul etmem için menajerler bana 50 bin avro öneri etti.” diyen Rumen çalıştırıcı, “Sadece iyi futbolcu olduğunu yönetime söylememi istediler. ‘Çünkü son sözü sen söylüyorsun.’ dediler. Benim için kolay olurdu. Geçen sene bu oyuncu sadece 1 gol attı. Ben onu buraya nasıl getiririm, bunun sorumluluğunu nasıl alırım?” ifadelerini kullandı.

Kadronun yardım edilmesi gerektiğini ve bunun için yoğun şekilde çalıştıklarını dile getiren Sumudica, amaçlarının takıma üstünlük sağlayacak oyuncular bulmak olduğunu belirtti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu