Sinema Haberleri

The Mandalorian Sezon 2 Fragmanı Yayınlandı

“The Mandalorian” serisinin ilgiyle beklenen ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

“Star Wars“ evreninin en takdire değer yapımları aralarında kendine yer edinen “The Mandalorian” yeni sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk sezonu ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan süratli ikinci sezon fragmanı ile hayranlarını heyecanlandırdı.

Galaksinin yelken direği noktalarına gezi eden unutulmuş bir halktan olan kelle avcısının hikâyeleri. Yeni Cumhuriyet’in hâkim olduğu dönemde hemen şimdi İlk Armoni ortaya çıkmamışken, galaksinin dört bir yanına görevlere giden kelle avcısı Mando’nun hayatı bir görev esnasında beklenmedik şekilde değişir. Bu değişimin nedeni ise bir çocuktur (Baby Yoda/The Child).

İkinci sezonda ise Mando ve “The Child/Baby Yoda” maceralarına kaldıkları yerden devam ediyor. Fragmanda görebildiğimiz kadarıyla galakside kalan Jedi’ları aramaya çıkan ikili bu yolda, farklı alanlara yönlendirilmiş düşmanlar ve müttefiklerle karşılaşıyor. “The Child/Baby Yoda”nın geleceğine dair birçok olayın yaşanacak gibi göründüğü yeni sezonda, birincil sezonda yer alan Moff Gideon (Giancarlo Esposito)’ı da görebileceğiz. resmen açıklanmasa da yeni sezonda Ahsoka Tano (Rosario Dawson) ve efsanevi kelle avcısı Bobba Fett gibi tanınan karakterlerle de karşılaşacağız.

Yayınlanan fragmanda Bobba Fett ya da Ahsoka’dan her hangi bir iz olmasa sabırsızlıkla beklenen “The Mandalorian”ın ikinci sezonu 30 Ekim 2020’de Disney+ üzerinden yayınlanacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu