Gündem

Trabzon Güvenlik Müdürü: Onlarca hilal bıyıklı bozkurdum Karabağ’a gitmeyi bekliyor

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper, onlarca hilal bıyıklı bozkurdunun Karabağ’a gitmek üzere kendisinden direktifler beklediğini söyledi.

Trabzon Emniyet Müdürü: Onlarca hilal bıyıklı bozkurdum Karabağ'a gitmeyi bekliyor

Trabzon Güvenlik Müdürü Metin Alper, Karabağ ile ilgili “Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum da ‘Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ’a gönderecek?’ diye bekliyorlar. Karabağ’ın göbeğine Türk’ün bayrağını Türk’ün sancağını dikmek üzere hazırlanmış bekliyorlar” ifadelerini kullandı.

Azerbaycan ile Ermenistan arasında Karabağ sebebiyle çıkan çatışmalar 3 gündür sürüyor.

Emniyet Müdürü Alper, nikah şahitliği yaptığı düğün töreninde şöyle konuştu:

“Bugün benim bir evladımın, bir yiğidimin, hilal bıyıklı bozkurdumun nikâhına geldim. Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum da ‘Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ’a gönderecek?’ diye bekliyorlar. Karabağ’ın göbeğine Türk’ün bayrağını Türk’ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar. Özel harekât şubesi pek bir şubedir ancak buradaki yiğitler, buradaki aslanlar yıldırım gibi çakar, su baskını gibi coşar, huduttan hududa yol bulup koşar, cepheden cepheye yeri geldiği süre sorar. Bu izdivaç de şanslı olsun, bu evlilikten doğacak Asenalar, Alperenler de bizden sonradan bayrağı devralacak inşallah.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu