Gündem

Trafikte asker eğlencesi yaparak yolu kapattılar

Hatay’ın Antakya ilçesinde asker uğurlama konvoyu aranjör bir grup, kentin en işlek caddelerinden olan Cumhuriyet Caddesinde trafik ışıklarını fırsat bildi. Kırmızı ışığın yanmasıyla beraber arabalardan inen grup, askere gidecek olan arkadaşıyla beraber asker eğlencesi yaptı.

Trafikte asker eğlencesi yaptılar

YOL VERME KAVGASI YAPTILAR

Sürücülerin ve çevredekilerin tepkisini çeken görüntüler sonrası araçlara binerek yollarına devamlı topluluk grubun daha sonrada yol verme kavgası yaptığı öğrenildi. Bir vasıta sürücüsünün arabasına tekmeler savurdukları iddia edilen gruba, vasıta penceresi kırılan sürücünün de tüfekle karşılık verdiği iddia edildi. Çevredekilerin araya girmesiyle olay büyümeden kapatılırken, konvoy sonradan hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam ederek askeri otogara bıraktı.

Diğer yana, asker uğurlayanların konvoyu nedeniyle şehrin otogar yolundan trafik çilesi iki katına çıktı. Konvoylarla beraber büyüyen araç kalabalığı sonrası trafiğin adım adım ilerlediği görüldü.

Trafikte asker eğlencesi yaparak yolu kapattılarTrafikte asker eğlencesi yaparak yolu kapattılarTrafikte asker eğlencesi yaparak yolu kapattılarTrafikte asker eğlencesi yaparak yolu kapattılarTrafikte asker eğlencesi yaparak yolu kapattılar

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu