Dünya

Trump’ın koronavirüse yakalanacağını bilen Baba Vanga’dan tüyler ürperten bir kehanet daha

ABD Başkanı Donald Trump‘ın koronavirüse yakalanması dünya medyasının gündemine oturdu. Trump’ın sağlık durumundan koronavirüsü kimlere bulaştırmış olabileceğine kadar onlarca haber yer alırken, İngiliz basını Trump’ın akıbetiyle ilgili tüyler ürperten bir iddiaya yer verdi.

Daily Star’ın haberine göre daha önce 11 Eylül saldırılarından Brexit’e, Sovyetler Birliği’nin dağılmasından koronavirüs salgınına dek öyle fazla şeyi söylenen edilen Bulgar kâhin Baba Vanga’nın destekçileri yeniden bomba bir iddiada bulundu.

TRUMP’IN BEYNİNDE BITKILER OLACAK VE SAĞIR KALACAK

1996’da hayatını kaybeden Baba Vanga’nın destekçileri, kadının son anına değin kehanetlerde bulunduğunu ve bunları dünyayla paylaştıklarını iddia ediyor. Buna kadar Baba Vanga, ABD Başkanı’nın 2020’de esrarengiz bir hastalığa yakalanacağını, buna bağlı olarak sağır kalacağını ve beyin tümörü oluşacağını öne sürdü. Baba Vanga’nın destekçileri, koronavirüse yakalanan Trump’ın akıbetinin bu olacağını savunuyor.

KAHİN, 2020 YILI BAŞINDA TRUMP İÇİN GİZEMLİ HASTALIĞA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Baba Vanga’nın destekçileri Ocak ayında 2020 yılıyla ilgili bulundukları kehanette, ABD Başkanı Trump’ın gizemli bir hastalıktan etkileneceği ve işitme kaybı yaşayacağı öne sürülmüştü. Hem Amerika başkanının beyninde bir takım temel fonksiyonlarda sıkıntılar meydana geleceği ifade edilmişti.

BABA VANGA KİMDİR?

1911 yılında Makedonya’da doğan ve 16 yaşındayken üstüne düşen bir yıldırımla görme yetisini kaybeden Baba Vanga, dünyanın en meşhur kahinlerinden biri. Baba Vanga’nın kehanetlerinde 11 Eylül saldırıları, DEAŞ’ın kurulması, Brexit süreci gibi böylece fazla olayı önceden ön gördüğü biliniyor.

Trump'ın koronavirüse yakalanacağını bilen Baba Vanga'dan tüyler ürperten bir kehanet daha

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu