Teknoloji

Türk Oyuncuların da Sabırsızlıkla Beklediği Oyun Genshin Impact, iOS ve Android İçin Yayınlandı

miHoYo, bir süredir merakla beklenen yeni oyunu “Genshin Impact“ı resmen yayınladı. Açık dünya RPG oyunu olarak karşımıza çıkan Genshin Impact, bir süredir ülkemizdeki oyunseverler göre da takip ediliyordu. Sabahtan saatlerinde iOS ve Android ile PlayStation 4 ve PC için de yayınlanan oyun, lahza itibarıyla deneyimlenebiliyor.

Fantastik anime karakterlere sahip olan Genshin Impact, epeyce güzel bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Çünkü oyun, hemen hemen tüm detaylar düşünülerek geliştirilmiş. Örneğin nehirlerde yüzüp, dağlarda tırmanabileceksiniz. Keza Tevyat isimli alan, kendine has doğasıyla da oyuncuları etkilemeyi başaracak gibi görünüyor. İşte bu oyun bundan böyle, dünya genelindeki oyunseverler tarafından deneyimlenebiliyor.

Genshin Impact

Tevyat, çok geniş bir alan. Fakat oyuncular, şu an için Tevyat’ta yer alan iki bölgeyi keşfedebilecekler. Mondstadt ve Liyue Limanı isimli bu bölgeler, kendilerine has kültürlere, canavarlare, hikayelere ve gizemlere sahip. Oyuncular, bu iki lokasyonda keşifler yaparak, karakterlerini geliştirmeye çalışacaklar. Geliştirici takım, Tevyat’ın ilerleyen dönemlerde daha da genişleyeceğini, oyuncuların öteki bölgeleri de keşfedebileceklerini söylüyor.

Oyunda 20’den artı oynanabilir kişilik bulunuyor. Oyuncular, bu karakterleri geliştirip bir takım savaş yeteneklerini geliştirebilmek için Mondstadt ve Liyue Limanı’ndaki her karış toprağı dolaşacaklar. Keza dileyen oyunseverler, öteki oyuncularla iş birliği yaparak daha ayrı bir deneyim yaşama imkanına sahip olacaklar.

Genshin Impact

miHoYo tarafından geliştirilen Genshin Impact, bütün platformlarda ücretsiz olarak yayınlandı. Oysa bu oyun, bir takım oyun içi satın alımlar içeriyor. Bu satın alımların karakterleri nasıl etkileyeceği, oyunculara avantaj sunup sunmayacağı ise şu an için netleşmiş yok. Keza oyunun mobil sürümlerinin keza Android hem de iOS platformunda geniş bir depolama alanına gereksinim duyduğunu ifade etmek gerekiyor.

İşte Türkiye’deki mobil oyuncuların Genshin Impact ile ilgili yorumları

Genshin Impact

Genshin Impact

Genshin Impact

Genshin Impact

MiHoYo Genel Başkanı Forrest Liu göre yapılan açıklamalarda, oyunla ilgili çalışmaların son üç buçuk yıldır devam ettiği ifade edildi. Oyuncular için epeyce güzel ve artan bir şekilde genişleyen bir deneyim sunduklarını açıklayan Liu, ön kayıt kapsamında da dünyanın her yerinden 10 milyon tatbik aldıkları için mutlu ve heyecanlı olduklarını açıklama etti. Genel başkan, tüm oyuncuları Tevyat dünyasında bakmak istediklerini sözlerine ekledi.

Genshin Impact’ı aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla indirebilirsiniz

Oyunun PC sürümünü indirmek isterseniz burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Genshin Impact’i PlayStation 4 üzerinden oynamak için burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oyunun iOS ve Android sürümlerine erişmek içinse anında aşağıda bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Genshin ImpactİNDİR Genshin ImpactİNDİR

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu