Gündem

Tutuklanan Halil Sezai, sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu

Tuzla’da 67 yaşındaki komşusunu darp eden şarkıcı Halil Sezai, iki hafta önce tutuklandı. Halil Sezai’nin iki gün önce sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle Marmara Üniversitesi Ortopedi bölümüne getirilerek ameliyat edildiği öğrenildi. Hastanede 1 gün kalan Sezai, tekrar Maltepe Cezaevi’ne konuldu. Sezai’nin durumunun iyi olduğu belirtildi. Kavga sırasında yaralandığı belirtilen Halil Sezai’nin adliye getirilirken de sağ elinin sargılı olduğu görülmüştü.

AVUKATI SALDIRIYA UĞRADIĞI YÖNÜNDEKİ HABERLERİ YALANLADI

Halil Sezai’nin hastaneye kaldırılmasının ardından cezaevinde saldırıya uğradığı yönündeki iddia sosyal medyayı çalkaladı. Konu hakkında bir açıklama yapan avukat Ahmet Gürel, “Müvekkilim Halil Sezai hakkında cezaevinde saldırıya uğradığına dair asılsız ve gerçek dışı haberler medyada yer almıştır. Müvekkilim cezaevinde tek kişilik bir hücrede kalmakta olup herhangi bir saldırı eylemine maruz kalması mümkün değildir. Müvekkilin hastaneye sevk edilmesinin sebebi ise; daha önce yaşadığı bir rahatsızlık ile ilgili sağlık kontrolünden geçirilmesi gerekliliğidir. Kamuoyunun, aksi yönde çıkan asılsız ve gerçek dışı haberlere itimat etmemesi gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

HALİL SEZAİ AMELİYAT OLDUTutuklanan Halil Sezai, sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat olduTutuklanan Halil Sezai, sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu